>
Príležitosť Apps Lab

Apps Lab

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, učitelia

Vstúpte do sveta startupov, dizajnu a technológí! Počas 5 mesiacov si prejdete celým procesom vývoja iOS, Android alebo hybridnej aplikácie, od idey až po vydanie na App Store. V tíme budete pracovať na reálnom zadaní od stakeholdera pod vedením skúsených mentorov z biznisu. Dostanete reálne zadanie a makať budete v tíme s ďalšími grafikmi, dizajnérmi, programátormi a biznis ľuďmi. Program je vhodný pre študentov aj pracujúcich ľudí.

aplikácie
start-up
vzdelávanie
mentoring
koučing
ux design
ui/ux
backend
frontend
marketing
product design
business model
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Butterfly Effect

Popis

Ak si programátor, dizajnér, marketér, biznis človek, kreatívny inovátor, alebo človek, ktorý chce naštartovať kariéru v digitálnej sfére a posunúť sa vpred, tak tento program je pre teba ako stvorený. Čaká na teba množstvo workshopov, mentoring od ľudí z biznisu, komunita ľudí z tvojej sféry na nezaplatenie, a omnoho viac.

Chceš sa dostať do sveta startupov, dizajnu a technologií

Či už si študent, ktorý si bude hľadať prácu, alebo zamestnanec, ktorý chce zmeniť pracovisko, tento program ti pomôže nájsť si tvoj vysnívaný job v inováciach. Nie len že sa naučíš nové zručnosti, ale aj si doplníš portfólio o profi skúsenosť a spoznáš ľudí, ktorí už majú úspešné projekty za sebou.

Chceš založiť vlastný startup

V rámci programu sa  naučíš, čo všetko je potrebné na úspešný projekt. Zapojíš sa do slovenskej komunity digitálnych inovátorov a zistíš aj ako úspešne získať investorov či granty.

O autorovi

Butterfly Effect

Podobné ponuky