>
Príležitosť Ako dostať e-shop na prvú stranu v Google?

Ako dostať e-shop na prvú stranu v Google?

Mladí profesionáli, profesionáli, startupy

Chcete, aby váš predajný web (eshop) bol čo najlepšie prispôsobený a ľúbený Googlom?

V tomto podcaste nájdu odpovede tí, ktorí chcú vedieť, čomu venovať pozornosť v súvislosti s eshopom & SEO nastaveniami. Pretože aj tu platí, že sa táto oblasť dynamicky mení a vyvíja. To, na čo si SEO manažéri museli dávať pozor pred 5 rokmi, dnes už Google ignoruje a naopak niektorými nastavaniami viete Google „motivovať“, aby váš predajný web protežoval a posunul ho na lepšie pozície.

seo
podcast
content marketing
optimalizácia
eshop
web
Typ vzdelávania
Kurz
Autor
Hosť: Matúš Szepeši, SEO & Data specialist, Promiseo / Moderátorka: Jana Malaga, špecialistka na obsahový marketing a influencer marketing, Content agency

Popis

Matúš Szepeši, SEO & Data specialist, z agentúry Promiseo sa s nami podelil o praktické riešenia, vďaka ktorým bude e-shop funkčnejší. Vďaka doslova jednoduchým riešeniam tak prvé priečky vášho e-shopu na Google nebudú problém. Pričom hovoríme o organickom zobrazení, nie reklame.

V podcase sa dozviete viac o technickom SEO, on page SEO a off page SEO – konkrétne sa rozprávame o long-tailových frázach, prelinkovávaní, mobilnej verzii webov, SSL či „tajtloch“. Tiež Matúš prezradí ním preferované SEO nástroje, ktoré mu uľahčujú nastavenia a optimalizácie.

Počúvajte o tom, ako tvoriť obsah na e-shop, aby bol pre Google vyhovujúci, posunul e-shop na prvé priečky a vy ste sa dostali bližšie k vašim potenciálnym zákazníkom.Vypočujte si podcast cez:

Spotify

SoundCloud

O autorovi

Hosť: Matúš Szepeši, SEO & Data specialist, Promiseo / Moderátorka: Jana Malaga, špecialistka na obsahový marketing a influencer marketing, Content agency

Podobné ponuky