Príležitosť Bezplatný workshop: Naprogramuj si zábavnú hru

Bezplatný workshop: Naprogramuj si zábavnú hru

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli

Chcel/a by si naprogramovať zábavnú hru, ktorú si budeš môcť zahrať so svojim kamošom? Tak sa prihlás na náš bezplatný workshop základov programovania, ktorý sa bude konať online už 24. augusta 2022 o 18.00 hod. Žiadne skúsenosti s programovaním nepotrebuješ, workshop je určený pre úplných začiatočníkov. Tak neváhaj a poď si to vyskúšať spolu s nami!

programovanie
workshop
vzdelavanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
24. aug 2022 o 18:00
Autor
Green Fox Academy

Popis

Čo je cieľom workshopu? 

Počas troch intenzívnych hodín nášho workshopu sa spolu s našimi skúsenými mentormi pozrieš na základy Javascriptu a na jeho prepojenie s HTML a CSS. Ukážeme si, z akých častí sa skladajú webové stránky a dostaneš odkazy aj na ich dokumentáciu, aby si mohol pokračovať aj po skončení workshopu. Spolu s mentorom si vytvoríš zábavnú hru, ktorú si potom budeš môcť zahrať aj so svojim kamošom.

Začneme ľahkými konceptmi, ktoré budú vysvetlené na príkladoch. Workshop je určený pre úplných začiatočníkov. Tak čo, pridáš sa? 

Tešiť sa na teba budú naši dvaja mentori, ktorí sa v Green Fox Academy venujú študentom aj na našich online kurzoch.

Kapacita workshopu je obmedzená, zaregistrovať sa môžeš na tomto odkaze. Tešíme sa na teba! 

O autorovi

Green Fox Academy

Spoločnosť Green Fox Academy (GFA) bola založená v roku 2015 v maďarskej Budapešti, kde sa veľmi rýchlo stala jednotkou na trhu. Doteraz jej kurzy programovania absolvovalo viac ako 1700 študentov a má viac ako 100 partnerských firiem, akými sú Accenture, Luigi's Box, Rohlík, mib:con, ČSOB a mnohé ďalšie. Od druhej polovice roku 2020 funguje aj na Slovensku. Viac informácií nájdete na www.greenfoxacademy.sk.