Príležitosť Online webinár: Ako naštartovať kariéru v IT od nuly?

Online webinár: Ako naštartovať kariéru v IT od nuly?

Študenti strednej školy, študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli, startupy, študentské projekty

Zaujíma ťa svet IT a rád/a by si naštartoval/a svoju kariéru v IT od nuly? Tak sa pripoj 30. júla 2022 o 18:00 hod. na bezplatný online webinár od Green Fox Academy, kde ti povieme, ako na to. Tešiť sa na teba bude celý náš tím a stretneš tu aj jedného z našich absolventov, ktorý ti prezradí všetko o štúdiu v našom bootcampe. Samozrejme, radi odpovieme aj na všetky tvoje otázky. Tešíme sa na teba!

webinar
IT
programovanie
Typ vzdelávania
Udalosť
Dátum a čas eventu
30. jún 2022 o 18:00
Autor
Green Fox Academy

Popis

Láka ťa kariéra v IT a rád/a by si sa dozvedel/a ako naštartovať kariéru v IT od úplných základov? Tak sa pripoj 30. júna o 18:00 hod. náš online webinár, kde stretneš aj na jedného z našich absolventov, ktorý ti prezradí všetko o štúdiu v našom bootcampe. Samozrejme, o štúdiu v našom bootcampe bude hovoriť aj náš mentor, ktorý ťa povedie na ceste za kariérou v IT, náš psychológ a aj riaditeľka česko-slovenského bootcampu, ktorá Ti pomôže pri umiestňovaní do našich partnerských firiem.

Pripoj sa na náš online webinár a získaj všetky odpovede počas online informačného stretnutia. Na účasť potrebuješ iba stabilné pripojenie internetu a bezplatnú registráciu prostredníctvom uvedeného formulára 👉🏻 https://www.greenfoxacademy.sk/udalosti/infonight.

Táto udalosť je pre teba, ak:

  • Chcel/a by si sa stretnúť s mentormi a psychológmi, ktorí ti pomôžu získať nové technické vedomosti a soft skills

  • Máš pochybnosti, či sa aj z teba môže stať dobrý software developer alebo IT špecialista, a rád/a by si počul/a náš názor

  • Chcel/a by si vedieť, aké máš šance na zamestnanie v IT odbore na konci kurzu

  • Máš veľa otázok, na ktoré nenájdeš odpovede na našej webovej stránke

S kým sa stretneš?

Barbora Wachtlová

COO v Green Fox Academy

Bára študovala podnikanie a založila aj svoju vlastnú vzdelávaciu organizáciu pre deti. Dnes stojí na čele českej i slovenskej pobočky Green Fox Academy a povie ti viac (nielen) o štúdiu, ale aj o možnostiach zaistenia pracovného miesta po dokončení kurzu.

Daniel Houser

Organizačný psychológ, Trenér, Coach

Dan vyštudoval organizačnú psychológiu na univerzite v Utrechte a v Green Fox Academy sa aktuálne venuje výberu nových študentov a vedeniu tréningov mäkkých zručností. Na Infonight sa od neho dozvieš všetky informácie potrebné k výberovému procesu a tiež to, ako psychológ pomáha našim študentom počas kurzov.

Anna Hriadeľová

Mentor v Green Fox Academy

Amy študovala softvérové inžinierstvo na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Prahe. V Green Fox Academy sa venuje študentom na online kurzoch.

Ďalších hostí oznámime čoskoro.

Tešíme sa na teba!

O autorovi

Green Fox Academy