Príležitosť BeTheChange

BeTheChange

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, študentské projekty

Prihlás sa do vzdelávacieho programu BeTheChange a buď súčasťou novej generácie sociálnych inovátoriek a inovátorov. Získať môžeš až 2000 Eur a ročné členstvo v coworkingu!

sociálne inovácie
podnikanie
vzdelávanie
mentoring
rast
networking
projekt
Typ vzdelávania
Kurz

Popis

BeTheChange je 3-mesačný vzdelávací program, vďaka ktorému získaš nové poznatky z oblasti sociálneho podnikania, posilníš svoje podnikateľské zručnosti, rozvinieš osobnostné predpoklady, získaš mentoring od úspešných slovenských podnikateľov a dostaneš potrebnú podporu na zrealizovanie svojho inovatívneho nápadu.

Zaujíma ťa sociálne podnikanie a chceš o ňom vedieť viac? Máš jedinečný nápad, inovatívne riešenie alebo už pracuješ na rozbehnutom projekte? Si študentom VŠ alebo čerstvým absolventom VŠ?

Prihlás sa do vzdelávacieho programu ako jednotlivec alebo tím, a získaj finančnú odmenu vo výške 2000 eur a ročné členstvo v Coworking Cvernovka!

Prihláška: https://bit.ly/bethechangeprihlaska

Viac info o programe na www.coworkingcvernovka.sk/bethechange

Toto podujatie bolo podporené z dotačnej schémy Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR Programy pre mládež na roky 2014 – 2021, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.