Nexteria Global HUB

Nexteria Global HUB

Študenti vysokej školy, mladí profesionáli, profesionáli
Nexteria Global
Nexteria Global Profil organizácie

Hľadáš nadupané vzdelávacie aktivity, kvalitné ponuky práce na Slovensku, príležitosti na networking a skvelú komunitu aktívnych mladých ľudí?

vzdeávanie
zahraničie
komunita
kariéra
networking

Popis

Pomáhaj Slovensku aj zo zahraničia! Hľadáš nadupané vzdelávacie aktivity, kvalitné ponuky práce na Slovensku, príležitosti na networking a skvelú komunitu aktívnych mladých ľudí?

Nexteria Global HUB je online vzdelávací program, ktorý ti počas 1 mesiaca ponúkne rôzne aktivity, z ktorých každá ti umožní sa osobnostne posunúť vopred, získať zručnosti cez workshopy, prepojiť sa s firmami alebo neziskovkami na Slovensku a touto cestou pomôcť Slovensku aj zo zahraničia. Vďaka HUB aktivitám môžeš objaviť atraktívne stáže či absolventské pozície na Slovensku a získať network inšpiratívnych slovákov z celého sveta.

Zapojením sa do skupiny sa ocitneš v komunite motivovaných ľudí, ktorých zaujímajú podobné veci - či už je to environmentálna politika alebo kariéra vo verejnej správe. Po úspešnom absolvovaní HUBu získaš certifikát spolu s prístupom na platformu za symbolický mesačný poplatok, kde sa môžeš aj naďalej zapájať do otvorených diskusií. 

Ak ťa zaujíma dianie na Slovensku alebo by si sa rád vrátil/a do svojej rodnej krajiny, HUB je práve pre teba.

Najbližší HUB štartuje 1. júna a aktivity budú prebiehať online vo večerných hodinách.

Viac info na http://nexteria.sk/global/

O autorovi

Nexteria Global

Nexteria Global je nezisková organizácia, ktorá vytvára zahraničnú komunitu slušných a schopných mladých Slovákov a inšpirujeme ich k návratu domov aby jedného dňa na kľúčových pozíciách na Slovensku boli slušní a schopní ľudia. Medzi hlavné aktivity Nexterie Global patria kariérno-vzdelávacie eventy Night of Chances ako aj diskusie a socializačné aktivity pre študentov v zahraničí.