Digital Campaign Manager

Máme veľké ambície. Do 3 rokov chceme byť webhostingovou jednotkou v regióne strednej Európy. A to bez nadupaných kampaní nepôjde. Kampane posilňujú viditeľnosť našich značiek a aj dosahovanie biznis cieľov. Stále rastieme a tým sme narazili na limity. Potrebujeme pomoc s realizáciou a stratégiou.
strategicky marketing
Marketing
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
podľa dohody a profilu kandidáta :)
od 1900 €

Náplň práce

Takto môže vyzerať tvoj typický pracovný týždeň

  • Pondelok

S tímom si prejdete plnenie cielov, sleduješ trendy na trhu a hľadáš priestor na zlepšenia. Indentifikuješ produkty, ktoré by bolo dobré potlačiť prostredníctvom efektívnych kampaní. Skontroluješ ako sa vyvíjajú prebiehajúce kampane.

  • Utorok

S kolegami z produktového a brandového tímu brainstormuješ, ako by si mohol svoju víziu pretaviť do realizácie kampane. Komunikuješ s doménovými partnermi, či nerozbehneme spoluprácu spolu.

  • Streda

A začne plánovanie. Aká je stratégia kampane a prepája naše biznis ciele? Navrhneš správny media plán podľa najúspešnejších kanálov, na ktorých môžme efektívne komunikovať s našou cieľovkou

  • Štvrtok

Vytvoriš si z kampane “projekt”, ktorý má svoju timeline – budeš zodpovedný za jej plnenie, a mať na starosti zadania pre copywritera, grafika, PPC špecialistov a brand manazéra či si stále držíme tone of voice. Poprosíš nášho CRM špecialistu o odoslanie emailingu na zákazníkov či nasadenie weblayeru na náš web.

  • Piatok

Kampaň je spustená. Tá predošlá akurát skončila včera, tak je čas vyhodnotiť jej úspešnosť hlbšie a zhodnotiť dosiahnutie našich cieľov. Vyvodiš z nej lesson learned, aby sme vedeli v budúcnosti či ju zopakovať prípadne čo zmeníme.

Koho hľadáme

Očakávame od teba

  • Venuješ sa digitálnemu marketingu a si doma v najnovších trendoch.

  • Vyznáš sa vo výrazoch ako CTR, CPM či CPA.

  • Rozumieš ako fungujú reklamné platformy ako Facebook či Google.

  • Nemáš problém vyskúšať aj reklamné priestory s ktorými si doposiaľ nemal skúsenosť.

  • Rád dokoncuješ projekty do konca a v rámci deadlinu.

  • Nebaví ťa spúšťať neefektívne kampane, miesto toho ideš do analýzy, prečo to tak je.

  • Nemáš problém prácu zadávať, ale ani prijímať od tímových kolegov.

…a požadujeme aj

  • Prax v oblasti digitálneho marketingu.

  • Vlastný názor, schopnosť ho obhájiť, no aj prijať konštruktívny feedback.

  • Angličtinu, vďaka ktorej budeš vedieť nielen denne komunikovať, ale aj argumentovať či presvedčiť v diskusii svojich kolegov.

  • Proaktívnosť a drive pri práci. Chceš prichádzať s novými nápadmi a výzvami

Prečo si vybrať nás

Čo za to ponúkame

  • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne, a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.

  • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre vlastný názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.

  • Príležitosť rásť: možnosť chodiť na prednášky a konferencie po svete (či už ako účastník/účastníčka alebo prednášajúci/prednášajúca), príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.

  • Priestor pre seba: samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas a možnosť využívať home office, k tomu až 6 dní dovolenky navyše a Multisport karta pre tvojho športového ducha.

  • Našu Websupport cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr, možnosť pracovať v najkrajších kanceláriách (Office roka 2020) s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

Ak sa k nám chceš pridať, pošli svoj životopis alebo čokoľvek, čo ťa lepšie predá. Čo najskôr (do 7 dní) ti dáme vedieť, čo ďalej. Následne ti pošleme zadanie a dohodneme sa na spracovaní. Pokiaľ to s prehľadom dáš, pozveme ťa na prvé kolo pohovoru, nech sa vzájomne lepšie spoznáme. Ak si spolu dobre sadneme, nasledovať bude druhé kolo, na ktorom dostaneš ponuku. A si náš/naša!

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

Pomáhame vám rásť a podnikať v online priestore. Pomáhame s tvorbou prvých webstránok, ale aj dlhodobo podporujeme tých najnáročnejších. Hráme vždy fér hru, inovujeme a ctíme si slobodu. Sme profesion..
Viac o organizácii
22. 3. 2023
4. 4. 2023