Content & Social Media Specialist

Sme zrodení z výkonnostného marketingu. Do všetkého, čo robíme, prinášame výkon, efektivitu a “extra míľu”. Služby od Google Ads, Meta (Facebook Ads), SEO, e-mailing, retenčný marketing, obsahový marketing, branding, generovanie leadov, poradenstvo pre e-shopy a iné.
flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
marketing
social media
inovácie
Miesto:
homeoffice
office (Bratislava, Trenčín, Banská Bystrica)
hybrid
Pracovný čas:
flexibilný
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
na faktúru
Odmena:
1000 - 2000 € / mes
V závislosti od skúseností kandidáta
Aktualizované: 5. 12. 2023

Náplň práce

  • plánovanie a tvorba nových príspevkov (Facebook, LinkedIn, Instagram)

  • vymýšľanie nových social media rubrík, následná realizácia naprieč rozličnými formátmi

  • úzka komunikácia s grafikom, špecialistami, HR a vrcholovým manažmentom

  • občasná kontrola a editácia textov (gramatika, štylistika, CTAs)

Koho hľadáme

POŽIADAVKY

Všeobecné

  • V Dexfinity ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup

  • Buď tímový hráč. Len tak dosiahneš vrchol svojich cieľov

  • Vlastný time management by si mal mať v malíčku

  • Schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok
    Hard skills

  • Orientácia v princípoch marketingu (najmä B2B služby)

  • Copywriting na pokročilej úrovni

  • Veľmi dobrá úroveň znalostí v oblasti Social Media Marketingu.

  • Skúseností s budovaním brandu

  • Znalosť anglického jazyka na úrovni minimálne C1 v písanej aj hovorenej forme
    Soft skills

  • Empatia, vďaka ktorej porozumieš procesom v tíme

  • Komunikačné zručnosti

  • Orientácia na výsledky – “Always be closing”

  • Myslenie mimo škatule

Prečo si vybrať nás

PONÚKAME

  • Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako MagicScript, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue či Collabim.

  • Odmeňovaný(á) budeš na základe transparentného a jasného odmeňovacieho modelu, kde strop ohodnotenia podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci.

  • Budeš sa podieľať na tvorbe svojho vlastného biznis plánu, ktorý bude kompasom v tvojom kariérnom raste vo firme.

  • Naše špičkové know-how s tebou budeme zdieľať na dennej báze.

  • Pokrytých budeš mať 5 dní na samoliečenie bez nutnosti potvrdenia od lekára.

  • Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.

  • Budeš mať príležitosť zúčastňovať sa interných tréningov pre rozvoj manažérskych a líderskych schopností.

  • Môžeš sa pridať do skupiny B2 alebo C1 v našich kurzoch angličtiny.

  • Získaš zľavy v mnohých e-shopoch našich klientov.

  • Ak sa nám podarí získať nového člena tímu na základe tvojho odporúčania, obdržíš štedrú odmenu – aktuálne až do výšky 1000 eur.

  • Budeš sa môcť zúčastňovať rôznych projektov a iniciatív naprieč firmou.

  • Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité.

Znalosť jazyka

  • anglický jazyk - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • Facebook Business Manager - mierne pokročilý
  • Excel - mierne pokročilý
  • Copywriting - mierne pokročilý
  • Komunikácia - pokročilý

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

O organizácii

Dexfinity

Dexfinity je e-commerce akcelerátor. Dexfinity, (nové ui42 Digital) je team marketérov, špecialistov a konzultantov zameraných na dosiahnutie maximálneho potenciálu ambicióznych e-commerce projek..