.NET Programátor (FREELANCE)

flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
.net
Miesto:
homeoffice
Pracovný čas:
pevný
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
na faktúru
Odmena:
240 - 280 € / deň
Aktualizované: 11. 10. 2023

Náplň práce

Detaily projektu

  • kooperácia pri vývoji komplexných informačných systémov postavených na .NET Core / .NET 6 / .NET 7 v oblasti vývoja retailových informačných systémov.

  • spolupráca na technickom a systémovom návrhu nových riešení a pri technologickom a architektonickom vylepšovaní existujúcich riešení

  • testovanie naprogramovanej funkcionality

  • podieľanie sa na integračných procesoch a tvorbe vývojárskej dokumentácie

  • prostredie etablovanej spoločnosti so skúsenými developermi, riešiacimi problémy spoločne v tíme

  • spolupráca môže prebiehať v úplnom REMOTE [home-office] režime, alebo (v prípade záujmu freelancera) v kombinovanom ON-SITE (BA) a REMOTE režime

Koho hľadáme

Požiadavky projektu

  • min. 5-ročná projektová skúsenosť s programovaním riešení v C# a/alebo .NET

  • perfektná znalosť princípov objektovo orientovaného programovania (OOP)

  • skúsenosti s:

    • programovaním v .NET Core

    • SQL databázami (PostgreSQL, MS SQL, Oracle, ...)

    • webservismi (REST, gRPC)

  • aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom)

  • výhodou skúsenosti s:

    • Azure DevOps, resp. Microsoft Team Foundation Server (TFS)

    • mobilným vývojom (Android, iOS)

    • vývojom na strane front-endu (HTML, CSS, reaktívne frameworky)

    • mikroservismi (Kubernetes a/alebo Docker)

    • webovými servermi (Apache, Nginx)

    • riadením verzií cez platformu Git (alebo iný repository systém)

    • programovaním alebo návrhom aplikácií v oblasti retailu

  • silné analytické myslenie

  • schopnosť rýchlej orientácie v dotknutej problematike a adaptácie do tímu

  • proaktívny prístup k práci

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami. Sme TITANI! Posilňujeme IT tímy, na ktorých chýbajú tí správni ľudia. Freelancerom ponúkame projekty, ktorými sa neboja pochváliť.

Spolupracujeme s viac ako 400 globálnymi spoločnosťami na Slovensku a v zahraničí.

Znalosť jazyka

  • anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • .NET core - pokročilý
  • SQL - pokročilý
  • - úplný začiatočník

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • profesionála
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

O organizácii

TITANS freelancers

Sme TITANS freelancers a už viac ako 10 rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.Sme inovatívni, sme nezávislí. Sme féroví a priami. Sme Titani! Posilňujeme IT tímy, na ktorých ..