Miesto:
office (Bratislava)
Pracovný čas:
pevný
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
trvalý pracovný pomer
Odmena:
od 1500 € / mes
nástupný plat
Aktualizované: 16. 1. 2024

Fundraiser/Fundraisorka - starostlivosť o darcov a grantový manažment

Hľadáme "srdciara", ktorý/á nám pomôže realizovať tie najlepšie fundraisingové kampane a zároveň sa bude rád rozprávať s našimi darcami a priaznivcami.

fundraising
špecialista marketingu
ľudia bez domova
neziskovka
kreatíva

Náplň práce

• Celková starostlivosť o individuálnych a firemných darcov – správa zbierok organizácie na darcovskom portáli DARUJME, správa portfólia jednorázových a pravidelných darcov, reportovanie, vedenie databázy darcov, zapájanie darcov do činnosti organizácie
• Pravidelná e-mailová komunikácia s darcami (skúsenosť so SmartEmailingom výhodou), príp. telefónna komunikácia
• Proaktívne oslovovanie firiem a nastavovanie spolupráce so súkromným sektorom
• Zodpovednosť za získavanie a identifikovanie nových darcov
• Realizácia aktivít a akcií pre darcov
• Spolupráca na príprave a realizácii fundraisingových kampaní v spolupráci s ostatnými kolegami a externými konzultantmi
• Prezentácia práce občianskeho združenia Proti prúdu na osobných stretnutiach s firmami
• Vyhľadávanie grantových príležitostí z verejných aj súkromných zdrojov
• Príprava grantových projektov v súčinnosti s ostatnými kolegami, zodpovednosť za ich riadenie, administratívu a kompletné spracovanie grantovej žiadosti
• Spolupráca pri nastavovaní a plánovaní finančného výhľadu organizácie

Koho hľadáme

• Prax v oblasti fundraisingu (grantového alebo negrantového) aspoň 3 roky podmienkou

• Skúsenosť práce s individuálnymi alebo firemnými darcami výhodou
• Skúsenosť s posielaním newslettrov (cez Mailchimp alebo SmartEmailing) podmienkou

• Skúsenosť práce s veľkými databázami klientov výhodou
• Skúsenosť v mimovládnom sektore výhodou
• Výborné komunikačné zručnosti, schopnosť empatie a rozvíjania osobných vzťahov
• Kreatívne uvažovanie a pozitívny prístup
• Spoľahlivosť a tímový duch
• Analytické myslenie
• Záujem o prácu v neziskovom sektore, vzťah k témam bezdomovectva a povedomie o tom, čo naša organizácia robí
• Schopnosť organizovať si vlastnú prácu a pracovať samostatne

Prečo si vybrať nás

• Zmysluplná práca v priateľskom prostredí
• Skvelý tím s bohatými odbornými skúsenosťami, širokým záberom podpory a zdieľania s kolegami;
• Možnosť spoznávania sa s ľuďmi z oblastí biznisu, neziskového sektora a filantropie,
• Podpora profesijného rozvoja, možnosti účasti na vzdelávacích programoch a možnosti kariérneho rastu;
• Byť súčasťou organizácie, ktorá presadzuje systémové zmeny v oblasti riešenia a prevencie bezdomovectva
• 5 dní dovolenky navyše v letnom období;
• Pekné chvíle na spoločných výletoch - splavovaní riek, festivaloch a iných akciách;
• Slobodné a rešpektujúce pracovné prostredie

Zručnosti

  • Skúsenosť s CRM systémom (Salesforce) - pokročilý
  • Skúsenosť s vytváraním newslettrov podmiekou - pokročilý
  • Znalosť MS Excel - pokročilý

Dodatočné informácie

Pošlite nám prosím svoj životopis a motivačný list (prečo chcete s nami spolupracovať). Tých kanditátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné požiadavky, pozveme na osobné stretnutie. Ďakujeme všetkým, ktorí sa uchádzajú o inzerovanú pozíciu.

Detaily

Nástup

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • profesionála

O organizácii

Proti prúdu

Hlavným poslaním OZ Proti prúdu je pomoc ľuďom, ktorí zažívajú bezdomovectvo alebo im bezdomovectvo hrozí a tiež ľuďom v bytovej alebo inej sociálnej núdzi. Prostredníctvom časopisu NOTA BENE a p..
Viac o organizácii