Systémový administrátor, správca serverov

štátne it
softvérové inžinierstvo
Miesto:
office (Bratislava)
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
Odmena:
985 - 2498 € / mes
uvedená dolná hranica mzdy je len uvádzaný tarifný plat pri max. dvoch rokoch praxe (čím vyšší počet rokov v praxe v IT odbore, tým vyšší tarifný plat)- plat sa skladá z tarifného platu + osobný príplatok, ktorý môže byť priznaný až do výšky 100 % platovej tarify v závislosti od kvality plnenia služobných úloh + možnosť priznať osobný plat až do výšky 2500€ - bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania.
Aktualizované: 6. 2. 2023

Náplň práce

Na sekcii informačných technológii bude vašou náplňou práce:

  • zodpovednosť za spoľahlivý chod informačných systémov,

  • správa, inštalácia, konfigurácia a reinštalácia serverov na platforme Windows,

  • správa virtuálnych strojov v prostredí Microsoft Hyper-V,

  • základná administrácia a dohľad diskových polí (HP 3PAR, DELL Unity),

  • správa klastrových systémov v prostredí Microsoft,

  • optimalizovanie chodu a výkonnosti systémov,

  • inštalácia, prevádzkový servis a správa operačných systémov MS Windows,

  • inštalácia a správa SW a HW,

  • správa a konfigurácia MS Active Directory, DNS, DHCP,

  • správa Exchange Server, prevádzka hybridného cloudového prostredia Microsoft 365,

  • správa a konfigurácia Microsoft 365 prostredia,

  • správa prístupových práv,

  • sledovanie a kontrola licencií,

  • správa, inštalácia, konfigurácia, monitoring na platforme ZABBIX,

  • vyhodnocovanie logov z monitorovacích nástrojov serverov a pracovných staníc a aktívne využívanie na riešenie a odstraňovanie problémov,

  • riešenie eskalovaných IT incidentov,

  • konsolidácia IT prostredia, návrh nových IT riešení a investícií,

Koho hľadáme

Administrácia Microsoft Office 365 - Základy
Administrácia Microsoft Windows Server 2016 - Pokročilý
Administrácia Microsoft Windows Server 2012 R2 - Pokročilý
Administrácia Microsoft Windows Server 2019 - Pokročilý
Administrácia Microsoft Hyper-V - Pokročilý
Administrácia Microsoft Active Directory - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý

Prečo si vybrať nás

• mzda je závislá od skúseností kandidáta

• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• 5 dní dovolenky navyše
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• pružný pracovný čas - ustanovený pracovný čas je 37,5 hod/týždeň
• možnosť sickday
• Vzdelávanie a osobný rozvoj, pretože školou to nekončí a u nás vám dáme možnosť neustále na sebe pracovať
•Multisport karta
•zľavové poukážky
• ďalšie benefity podľa kolektívnej zmluvy

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála

Manažér

Michaela Murínová

LinkedIn profil

O organizácii

Pôdohospodárska platobná agentúra

Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) je orgánom štátnej správy plniacim úlohu poskytovania podpory a dotácie v oblasti pôdohospodárstva a rozvoja vidieka. V rámci priamych podpôr, projektových podp..