event manažér/ka

Spájame občiansku spoločnosť a pomáhame tvoriť zahraničnú politiku SR v oblasti humanitárnej pomoci a rozvojovej spolupráce.
event manažér
podujatie
humanitárna pomoc
ukrajina
občianska spoločnosť
Miesto:
office (Bratislava)
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Skrátený úväzok
Spolupráca:
Odmena:
Kompenzácia neuvedená
dohodou, podľa skúseností a výšky úväzku
Aktualizované: 3. 2. 2023

Náplň práce

Náplň práce:

Organizačná príprava a realizácia večerného podujatia pri príležitosti prvého roku vojny na Ukrajine, 28 februára 2023 v Bratislave.

Povinnosti a zodpovednosti:

-      príprava a realizácia

-      logistika podujatia (komunikácia s poskytovateľmi služieb a tovarov)

-      podpora komunikácie s pozvanými hostkami a hosťami, (speakri aj účastníci/čky)

-      podpora celkovej stratégie podujatia

-      spolupráca s finančnou manažérkou

-      podpora pre programovú časť

-      účasť na stretnutiach tímu Ambrely

Koho hľadáme

Požiadavky na vybraného človeka:

-         ukončené vysokoškolské vzdelanie I. stupňa

-         dobrá znalosť anglického jazyka – úroveň: Pokročilý (B2)

-         minimálne 2-ročná skúsenosť v oblasti prípravy odborných eventov a medzinárodných podujatí (konferencie, tréningy, workshopy), projektového manažmentu v prostredí mimovládnych organizácií

-         skúsenosť s prácou a dynamikou v mimovládnom sektore

-         orientácia v rôznych grantových schémach financovania projektov, zameraných na sociálnu / rozvojovú oblasť je výhodou

-         skúsenosť s finančným manažmentom projektov je výhodou

-         hľadáme univerzálneho človeka s vysoko samostatným prístupom k práci a s dobrými manažérskymi zručnosťami,

-         ideálny kandidát alebo kandidátka na túto pozíciu by mal/a preukázať organizačné schopnosti, time manažment, zručnosti v oblasti komunikácie, plánovania, organizovania, rozhodovania aj sieťovania

Prečo si vybrať nás

Zamestnanecké výhody, benefity:

-         možnosť byť pri príprave jedinečného podujatia

-         práca v mladom a dynamickom kolektíve

-         možnosť byť v centre diania, pri tvorbe politík a na stretnutiach, kde presadzujeme lepšiu víziu Slovenska v oblasti rozvojovej spolupráce

-         práca v rozvíjajúcej sa organizácii s priestorom na sebarealizáciu a uplatnenie kreativity

-         pracovná skúsenosť z medzinárodného prostredia

-         stretnutia s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorí menia našu spoločnosť k lepšiemu

-         flexibilný pracovný čas

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála

Manažér

Daniel Kaba

LinkedIn profil

O organizácii

Platforma rozvojových organizácií - Ambrela

Platforma rozvojových organizácií – Ambrela (skrátene Ambrela) je strešnou organizáciou 29 prevažne mimovládnych organizácií na Slovensku (15 riadnych členov a 14 pozorovateľov), ktoré sa venujú sa ro..