Miesto:
homeoffice
hybrid (Bratislava)
Pracovný čas:
flexibilný
Pracovná doba podľa dohody, takisto počet hodín za týždeň. Práca je formou home-office, raz za týždeň osobné stretnutia v Bratislave.
Druh úväzku:
Študentská stáž
Spolupráca:
dohoda
na faktúru
Odmena:
8 - 9 € / hod
Na začiatok, možnosť platového rastu
Aktualizované: 24. 7. 2024

Network Administrator - dlhodobá brigáda

flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
IT
network
network & security

Náplň práce

-administrácia sieťových zariadení (switch, router, AP, firewall)
-dizajn LAN sietí
-vypracovávanie sieťovej dokumentácie
-zaujimavé projekty z oblasti network & security

Koho hľadáme

-študent VŠ
-predošlá pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii
-motivácia vzdelávať sa a pracovať na sebe
-Anglický jazyk minimálne B2
-výhodou je certifikát CCNA / Cisco Academy

Prečo si vybrať nás

Čo ponúkame:
-home office 90% (10% osobné stretká v Bratislave)
-plat od 8-9 eur/hod podľa skúseností, možnosť platového rastu
-práca s aktuálnymi technológiami - Cisco, Meraki, Cloud...
-zisk cenných skúseností z oblasti network & security
-dlhodobá brigáda s možnosťou pokračovania na TPP po skončení štúdia

Znalosť jazyka

  • Anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • správa sietí - mierne pokročilý

Dodatočné informácie

Netwall je firma poskytujúca Network&Security riešenia, oficiálny partner Cisco a Cisco Meraki. Je potrebná znalosť anglického jazyka, nakoľko sú zákazníci orientovaní aj na zahraničie, dokumentácia a študijné materiály sú takisto v AJ. Pozícia je dlhodobá, bude vyžadovať aj samoštúdium a vstrebávanie poznatkov - preto je vhodná pre človeka, ktorý chce na sebe v tejto oblasti naozaj pracovať. Je potrebné, aby sa kandidát orientoval v oblasti sieťovej administrácie.

Detaily

Nástup

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • vysokoškoláka

Manažér

Martin Köppl

LinkedIn profil

Preferovaný odbor štúdia

Prírodné vedy, matematika a informatika

Upresnenie odboru štúdia

Informatika

O organizácii

Netwall s.r.o.

Firma poskytujúca IT riešenia v oblasti network & network security.
Viac o organizácii