Právnik/právnička Nadácie Zastavme korupciu

Staň sa súčasťou tímu Nadácie Zastavme korupciu a pripoj sa k boju za spravodlivejšie Slovensko. Aj Ty sa môžeš podieľať na kontrole nakladania s verejnými zdrojmi, spolupracovať na analýzach a návrhoch zákonov či prispievať k ochrane oznamovateľov korupcie.
flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
Miesto:
office (Bratislava)
Pracovný čas:
flexibilný
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
na faktúru
trvalý pracovný pomer
Odmena:
1700 - 1700 € / mes
Aktualizované: 30. 1. 2024

Náplň práce

Tvojou úlohou bude najmä:

•   Sledovanie kľúčových zmien v legislatíve SR

•   Analýza verejných obstarávaní a príprava podnetov pre kontrolné úrady

•   Tvorba právnych stanovísk v spolupráci s ďalšími inštitúciami

•   Príprava interných právnych dokumentov

•   Spolupráca na právnych analýzach s TOP advokátskymi kanceláriami v SR

•   Možnosť relevantne upozorňovať spoločnosť na systémové chyby

Podrobnosti o pracovnej ponuke:

•       Miesto práce: Staré Grunty 18, Bratislava (budova Binarium)

•       Druh pracovného pomeru: plný úväzok

•       Termín nástupu: marec-apríl 2023

•       Mzdové podmienky (brutto): 1 700 EUR / mesiac (1 840 EUR / mes. vrátane koncoročnej odmeny)

Koho hľadáme

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky:

•   Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore právo

•   Pracovná skúsenosť s verejným obstarávaním, príp. hospodárskou súťažou a s prípravou podnetov pre kontrolné inštitúcie

•   Uchádzač alebo uchádzačka nemôže mať aktívne členstvo v politickej strane, ani zastávať verejnú funkciu

•   Bezúhonnosť

Ak si navyše aj:

•   čestný/á v osobnom živote

•   zorientovaný/á vo verejnom dianí

•   schopnpý/á pracovať v tíme

•   dobrý/á v timemanagemente, multitaskingu a systematickom prístupe k práci

- neváhaj a daj nám o sebe vedieť.

Prečo si vybrať nás

Zamestnanecké výhody

•       Flexibilný pracovný čas + využívanie home office po dohode

•       Angličtina zadarmo

•       Teambuildingy

•       Preplatenie potrebných školení

•       Možnosť účasti na atraktívnych kultúrnych podujatiach

•       Koncoročné odmeny (v závislosti od výkonu a výsledkov)

•       Práca v renomovanej organizácii s vysokou spoločenskou hodnotou

Informácie o výberovom konaní:

•       aktuálny štruktúrovaný životopis

•       + minimálne 1 doterajšiu pracovnú referenciu

•       + motivačný list, v ktorom bližšie opíšeš  svoju motiváciu pracovať v Nadácii Zastavme korupciu nám pošli do 15. 2. 2024.

Tešíme sa na stretnutie s Tebou!

Nástup

1. marec 2024

Dátum ukončenia výberového procesu

15. február 2024

Pre koho

  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála

Manažér

Zuzana Petková

LinkedIn profil

O organizácii

Nadácia Zastavme korupciu

Nadácia Zastavme korupciu bojuje proti korupcii na Slovensku už 5 rokov. V malom tíme pracujú investigatívne novinárky, právnička, ktorá pomáha oznamovateľom korupcie, analytici a mladí koordinátori K..