Miesto:
office (Bratislava)
hybrid
Pracovný čas:
flexibilný
Druh úväzku:
Plný úväzok alebo
Skrátený úväzok
Spolupráca:
trvalý pracovný pomer
dohoda
Odmena:
od 1350 € / mes
v závislosti od odborných a jazykových schopností, pre PT v závislosti od úväzku
Aktualizované: 8. 2. 2024

Asistent/tka daňového poradcu FT/PT

Vieš rozlíšiť arabicu od robusty? 🤎 🌱☕ Tak si u nás správne! Hľadáme asistent/tka daňového poradcu, ktorému znie rovnako dobre coffee aj der Kaffee! ☕

flexi
FLEXi faktor oceňujú napríklad pracujúce mamy s malými deťmi, projekťáci či študenti.
Financie
dane
asistent
asistentka
asistent danoveho poradcu
čiastočný home-office
student
študent ekonómie
študent medzinárodných vzťahov
študenti
danovy poradca
anglicky
anglicky jazyk
nemecký jazyk
nemecky
part time
brigáda
dohoda

Náplň práce

Garantujeme zaujímavú prácu, ktorá Ťa nebude nudiť ani o 10 rokov. Tak nezaspi na vavrínoch! Chceš skĺbiť viacero svojich skills? Ako asistent daňového poradcu potrebuješ byť napr. IT zručný a ovládať aspoň jeden cudzí jazyk. Samotné dane, ako aj orientovať sa v zákone Ťa už my naučíme. Tak sa pridaj k nám do tímu!
DO PRÁCE BUDEŠ CHODIŤ S RADOSŤOU

Chceš byť súčasťou dynamického tímu a preniknúť do sveta daní?

Čo od teba očakávame:

  • prípravu a overovanie daňových priznaní a súvisiacich výkazov

  • účasť na daňových previerkach

  • finančné analýzy, práca s databázami

  • sledovanie legislatívy a príprava stanovísk na daňové otázky klienta

  • spoluprácu s ostatnými kolegami z oddelenia a z iných oddelení

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • vysokoškolské štúdium ekonomického alebo právnického zamerania – vhodné pre absolventa

  • aktívnu znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka

  • prax v poradenskej spoločnosti

  • zmysel pre tímovú prácu

  • zodpovedný prístup

  • zanietenosť učiť sa nové veci

  • vlastnú iniciatívu

Prečo si vybrať nás

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ti ponúkame:

  • Atraktívny bonusový systém

  • Intenzívne vzdelávanie v rámci LeitnerLeitner Akadémie na národnej i medzinárodnej úrovni

  • Odborný, osobný a kariérny rast

  • Prácu v nadnárodnej poradenskej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí

  • Príjemné pracovné prostredie v modernej a klimatizovanej budove v samom srdci Bratisla-vy

  • Flexibilný pracovný čas

  • Teambuildingové aktivity zamerané aj na ekológiu a sociálnu zodpovednosť- záleží nám na budúcnosti, napr. sadíme stromčeky a spolupracujeme s charitami

  • Program šport&zdravie (Multisportkarta, sick day, príspevky na zdravotnú starostlivosť, psychologické poradenstvo...)

  • Family friendly&rekreačné poukazy

  • Stravné lístky nad rámec zákona

Znalosť jazyka

  • anglický jazyk - B2 - stredne pokročilý
  • alebo nemecký jazyk - B2 - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

Skupina LeitnerLeitner je jedna z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva a audítorských služieb v regióne CEE/SEE, v rámci ktorej sa môžete spoľahnúť na 800 odborníkov. LeitnerLeitner je členom Taxand a Praxity, aby mohla ponúknuť svoje služby po celom svete. Spoločnosť LeitnerLeitner pôsobí na Slovensku už 30 rokov - ako rodinná firma so silnými väzbami na Rakúsko. Spoločne s takmer 60-členným tímom prináša praktické, individuálne, inovatívne a udržateľné riešenia v oblastí daní a daňového poradenstva, auditu, finančných, účtovných a mzdových služieb. S dlhodobo silným nemecky hovoriacim tímom radí malým a stredným firmám, rodinným podnikom, národným a medzinárodným koncernom, jednotlivcom, ale aj začínajúcim podnikateľom.

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • vysokoškoláka
  • čerstvého absolventa vysokej školy
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

Manažér

Anna Fábryová

LinkedIn profil

O organizácii

LeitnerLeitner Tax s.r.o.

Skupina LeitnerLeitner je jedna z vedúcich spoločností v oblasti daňového poradenstva a audítorských služieb v regióne CEE/SEE, v rámci ktorej sa môžete spoľahnúť na 800 odborníkov. LeitnerLeitner je ..