Lekár alebo lekárka do tímu pre Optimalizáciu siete nemocníc

Zdravie je najdôležitejšia hodnota. Chceme, aby sme mali k dispozícii dostupnú, kvalitnú a bezpečnú zdravotnú starostlivosť. Chceme, aby sme vedeli, na koho sa obrátiť a preto optimalizujeme nemocnice a vnášame do systému nemocničnej starostlivosti poriadok.
reforma
nemocnica
lekár
Miesto:
office
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
Odmena:
od 1500 € / mes
Dohodou podľa zákonných taríf a skúseností, zároveň možnosť nadštandardného ohodnotenia
Aktualizované: 5. 6. 2023

Náplň práce

  • práca na reforme v zdravotníctve – optimalizácii nemocníc

  • spolupráca s odbornými pracovnými skupinami a klinickými expertmi

  • práca na novelizácii vyhlášky o kategorizácii ústavnej starostlivosti

  • účasť na zasadaní kategorizačnej komisie pre ústavnú zdravotnú starostlivosť

  • vytváranie nových procesov v rámci vyhodnocovania siete nemocníc v súvislosti s platnou legislatívou

  • medzitímová komunikácia a konzultácia pri riešení komplexných úloh

Koho hľadáme

  • máš vysokoškolské vzdelanie v lekárskych odboroch,

  • máš záujem o verejné politiky,

  • máš analytické myslenie a argumentačné schopnosti a si ochotný(á) učiť sa,

  • si flexibilný(á) a zvládaš prácu pod tlakom,

  • si tímový(á) hráč(ka), máš zodpovedný a iniciatívny prístup k práci,

  • máš dobré komunikačné schopnosti a bez problémov komunikuješ v anglickom jazyku

    Skúsenosti a prehľad v zdravotníctve výhodou.

IZA je poradným útvarom Ministerstva zdravotníctva SR, ktorý spadá priamo pod ministra zdravotníctva. Podieľame sa na dodávaní podkladov pre dátovo podložené rozhodnutia v zdravotníctve a dohliadame na zvyšovanie efektivity a kvality v zdravotníctve.

Sme motivovaný tím 18 ľudí, ktorí si vytvoril takú pracovnú kultúru, v ktorej plne rešpektujeme otvorenosť a inakosť. Sme hrdí na to, že často pracujeme na komplikovaných úlohách rezortu, medzi ktoré patrí napríklad implementácia reformy nemocníc do praxe a tvorba stratégií a verejných politík v zdravotníctve.

Zmysluplná práca, budeš pracovať na reforme nemocníc, s dopadom na celú nemocničnú sieť a fungovanie nemocníc, ale aj zdravotného systému ako celku z pohľadu kvality, bezpečnosti a dostupnosti poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Ponúkame Ti teda:

  • priateľský tím, v ktorom sa Ti bude dobre zlepšovať Slovensko

  • získanie odbornej expertízy a spolupráca s odborníkmi a rôznymi stakeholdermi na Slovensku, ale aj v zahraničí

  • rozsiahle možnosti vzdelávania

  • multisport karta

  • príspevok do DDS

  • ponúkame 25 dní dovolenky ročne, pružný pracovný čas, home office, multisport kartu, príspevok do III. piliera, teambuilding akcie a eventy, 5 dní za mesiac na prácu z domu

Znalosť jazyka

  • anglický - B1 - mierne pokročilý

Zručnosti

  • Excel - začiatočník

Dodatočné informácie

Záleží nám na tom, kto bude našou budúcou kolegyňou či kolegom, priznávame, sme trochu nároční. Pošli nám svoje CV a krátky popis prečo Ťa naša ponuka zaujala a čím by si chcel(a) prispieť. Obratom sa Ti ozveme a ak sa nám Tvoja motivácia a profil páčia pozveme Ťa na osobný alebo video rozhovor.

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála

Manažér

Veronika Valeková, líderka tímu Optimalizácie siete nemocníc

LinkedIn profil

O organizácii

Inštitút Zdravotných Analýz (IZA)

IZA je analytickým a poradným útvarom Ministerstva zdravotníctva SR spadajúci pod Ministra zdravotníctva. Podieľa sa na dodávaní podkladov pre dátovo podložené rozhodnutia v zdravotníctve a ..