Dátový inžinier alebo dátová inžinierka so záujmom pre analýzy do Tímu pre Optimalizáciu nemocníc

Zdravie je najdôležitejšia hodnota. Chceme, aby sme mali k dispozícii dostupnú, kvalitnú a bezpečnú zdravotnú starostlivosť. Chceme, aby sme vedeli, na koho sa obrátiť a preto optimalizujeme nemocnice a vnášame do systému nemocničnej starostlivosti poriadok.
zdravotníctvo
dátová inžinierka
dátový inžinier
analytik
analytička
Miesto:
office
Pracovný čas:
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
Odmena:
od 1800 € / mes
Dohodou podľa zákonných taríf a skúseností, zároveň možnosť nadštandardného ohodnotenia
Aktualizované: 5. 6. 2023

Náplň práce

  • práca na reforme v zdravotníctve – optimalizácii nemocníc,

  • vytvorenie programov pre automatizáciu procesov vyhodnocovania siete nemocníc,

  • čistenie a validácia dát,

  • práca s databázami dát,

  • komunikácia s nemocnicami, zdravotnými poisťovňami a odborníkmi,

  • medzitímová komunikácia a konzultácia pri riešení komplexných úloh.

  • máš vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v dátovo alebo IT zameraných odboroch,

  • máš záujem o verejné politiky,

  • máš analytické myslenie a argumentačné schopnosti a si ochotný(á) učiť sa,

  • zvládaš programy ako Python / R, Excel na pokročilej úrovni,

  • znalosť SQL, Qlik Sense, Power BI je určite výhodou,

  • máš samostatný a kreatívny prístup k navrhovaniu riešení,

  • si flexibilný(á) a zvládaš prácu pod tlakom,

  • si tímový(á) hráč(ka), máš zodpovedný a iniciatívny prístup k práci,

  • máš dobré komunikačné schopnosti a bez problémov komunikuješ v anglickom jazyku.

Skúsenosti a prehľad v zdravotníctve výhodou

IZA je poradným útvarom Ministerstva zdravotníctva SR, ktorý spadá priamo pod ministra zdravotníctva. Podieľame sa na dodávaní podkladov pre dátovo podložené rozhodnutia v zdravotníctve a dohliadame na zvyšovanie efektivity a kvality v zdravotníctve.

Sme motivovaný tím 18 ľudí, ktorí si vytvoril takú pracovnú kultúru, v ktorej plne rešpektujeme otvorenosť a inakosť. Sme hrdí na to, že často pracujeme na komplikovaných úlohách rezortu, medzi ktoré patrí napríklad implementácia reformy nemocníc do praxe a tvorba stratégií a verejných politík v zdravotníctve.

Zmysluplná práca, budeš pracovať na reforme nemocníc, s dopadom na celú nemocničnú sieť a fungovanie nemocníc, ale aj zdravotného systému ako celku z pohľadu kvality, bezpečnosti a dostupnosti poskytovanej zdravotnej starostlivosti.

Ponúkame Ti teda:

  • priateľský tím, v ktorom sa Ti bude dobre zlepšovať Slovensko,

  • získanie odbornej expertízy a spolupráca s odborníkmi a rôznymi stakeholdermi na Slovensku, ale aj v zahraničí,

  • rozsiahle možnosti vzdelávania,

  • multisport karta,

  • príspevok do DDS,

  • ponúkame 25 dní dovolenky ročne, pružný pracovný čas, home office, multisport kartu, príspevok do III. piliera, teambuilding akcie a eventy, 5 dní za mesiac na prácu z domu.

Znalosť jazyka

  • anglický jazyk - B1 - mierne pokročilý

Zručnosti

  • Python / R - pokročilý
  • MS Excel - pokročilý
  • SQL - začiatočník

Dodatočné informácie

Záleží nám na tom, kto bude našou budúcou kolegyňou či kolegom, priznávame, sme trochu nároční. Pošli nám svoje CV a krátky popis prečo Ťa ponuka zaujala. Obratom sa Ti ozveme a ak sa nám Tvoja motivácia a profil páčia pozveme Ťa na osobný / video rozhovor. Samotný pohovor potom obsahuje zadanie (obsahové a technické) s časovou investíciou cca 2 hodiny a prípravu prípadovej štúdie, ktorú nám odprezentuješ. Celý tento proces je rýchly a môžeš ho mať absolvovaný do dvoch týždňov.

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • čerstvého absolventa vysokej školy
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála

Manažér

Veronika Valeková, líderka Tímu pre Optimalizáciu siete nemocníc

LinkedIn profil

O organizácii

Inštitút Zdravotných Analýz (IZA)

IZA je analytickým a poradným útvarom Ministerstva zdravotníctva SR spadajúci pod Ministra zdravotníctva. Podieľa sa na dodávaní podkladov pre dátovo podložené rozhodnutia v zdravotníctve a ..