Customer Service Representative

Naším klientom je americká spoločnosť, ktorá spolupracuje so známymi svetovými firmami a zamestnáva niečo vyše 60 000 ľudí po celom svete. Spoločnosť je jedným z najväčších svetových inovátorov technológií CX (customer experience) a služieb pre komplexné digitálne riešenia.
workabroad
CustomerCare
talent
vytvárame príležitosti
Miesto:
office (Greece)
Pracovný čas:
pevný
Druh úväzku:
Plný úväzok
Spolupráca:
trvalý pracovný pomer
Odmena:
od 1300 € / mes
+ bonusy
Aktualizované: 29. 1. 2024

Náplň práce

  • Telefonická komunikácia so zákazníkom

  • Pomoc pri riešení problémov zákazníkov

  • Budete prvým kontaktným bodom pre prvotriednych ubytovacích partnerov na svete pri riešení základných otázok a dotazov, ako sú úpravy izieb, ceny a dostupnosť

  • Zabezpečenie vysokej úrovne partnerských služieb a pozitívnych skúseností zákazníkov

Koho hľadáme

  • Slovenský jazyk = native

  • Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie

  • Predchádzajúce skúsenosti s podporou zákazníkov v trvaní aspoň pol roka

  • Bežné počítačové zručnosti

  • Flexibilita – v sezónnom období je predĺžený pracovný čas a dve zmeny (ranná a popoludnajšia)

Prečo si vybrať nás

Benefity

  • Spolupráca na základe pracovnej zmluvy

  • Možnosť získať bonusy na základe výkonu

  • 13. a 14. plat

  • Relokačný balík

  • Súkromné zdravotné poistenie

  • Extra platená dovolenka

  • Stravenky

  • Plne hradené školenia

  • Možnosť ďalšieho kariérneho rastu

Znalosť jazyka

  • anglický - B2 - stredne pokročilý
  • slovenský - C1 - pokročilý

Dodatočné informácie

Pošli nám svoj životopis a aj keď sa ti táto pozícia nie celkom pozdáva, budeme sa snažiť dopasovať ti inú, pre teba vhodnejšiu pozíciu.

Ihneď (dohodou)

Pre koho

  • čerstvého absolventa vysokej školy
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

O organizácii

Ahoy Career

Sme medzinárodná spoločnosť z oblasti human resources, ktorá vznikla vo Varšave začiatkom roka 2019. Za našou spoločnosťou stoja Slováci a Česi žijúci v Poľsku.Špecializujeme sa na poskytovanie náboro..