>
veronika sekerova [ hravotvor v ↟𝚕𝚎𝚜e]

veronika sekerova [ hravotvor v ↟𝚕𝚎𝚜e]

Javorová 41, 91705, Trnava
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
kreativita
ekológia
dizajn
umenie
kreativita
visual design
visual art
vzdelavanie
workshopy
upcyklácia
recyklácia
deti
udržateľnosť
handmade
originalita
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O iniciatíve

vitaj v mojom kreatívnom domčeku, ktorý má už svoje základy položené, no budem rada, ak sa rozhodneš pridať i ty ruku k dielu s jeho stavbou.

I napriek tomu, že sa rada hrám so slovíčkami, som sa rozhodla moju dilemu:

? ako vyplniť kolónku "organizácia" pre tieto účely i v snahe postupovať v duchu myšlienky: ↟𝚕𝚎𝚜s 𝚒s 𝚖𝚘𝚛𝚎

a teda pomyslene postaviť tomuto všetkému /\ striešku s názvom: veronika sekerova [ hravotvor v ↟𝚕𝚎𝚜e]

V jednoduchosti rozobraté:

som veronika a stojím sa projektmi hravotvor a ↟𝚕𝚎𝚜 𝚒 𝚖𝚘𝚛𝚎.

Suma sumárum som kreatívec a idea maker, ktorý tvorí jedinečné projekty, a to nielen v duchu ideí.

Počas materskej som sa začala na hobby úrovni venovať svojej záľube v dizajne, tvorení a umení. Prostredníctvom sociálnych sietí, resp. zverejňovaním výsledkov mojich prác - či už v home-dizajne, či s príchodom detí v dizajne fashion pre deti (najskôr maľovanie na textil, neskôr i šitie a najmä vlastný dizajn) na ktoré mi začli chodiť veľmi pozitívne ohlasy som začala svoju tvorbu prezentovať ďalej pod označením #hravo. Aktuálne som ho pretransformovala na #hravotvor a vediem ho zatiaľ len na instagrame ako osobný blog tvorcu značky ↟𝚕𝚎𝚜 𝚒 𝚖𝚘𝚛𝚎, ktorú aktuálne budujem. Ale vzhľadom na bohatý archív aktivít, ktoré plánujem hravo tvoriť (chystá sa nielen hravý web, blog, workshopy či kniha) to bude jeden veľký projekt, ktorý spoločne s ekologickou a 100% udržateľnou značkou ↟𝚕𝚎𝚜 𝚒 𝚖𝚘𝚛𝚎 prinsie ešte veľa zaujímavých a najmä hodnotných projektov .

Pretože mojím cieľom nie je len vybudovanie značky, ktorá lokálne tvorí udržateľnú módu a doplnky, ale vrámci rôznych spoluprác sa snaží o prepájanie princípov bežného podnikania a účasti na riešení rôznych spoločenských problémov a výziev.
Budem rada ak sa pozriete sami, ako sa dá tvoriť na parádu pre teba i pre planétu ♻
https://www.instagram.com/les.i.more/

Prioritne ako mama dvoch detí sa chcem venovať téme udržateľného a pritom hravého tvorenia s dôrazom na princípy zerowaste hodnôt. Chcem prepájať nielen hru a vzdelávanie, ale prízvukovať i na hodnoty a udržateľnosť a ukázať, že i dizajn a art sa dajú tvoriť viac udržateľnejšie a menej instantne - ↟𝚕𝚎𝚜s PLYTVANIA a 𝚖𝚘𝚛𝚎 TVORENIA.

A v konečnom dôsledku, keďže mám vyštudovanú andragogiku - vzdelávanie dospelých a Bc. titul mám i z vychovávateľstva, sa opäť dostávam k svojmu oboru a z HR (pre MD som pracovala niekoľko rokov ako HR Generalist v UNIQA poisťovni) premostím na ART. Ak si zvedavý ako, tak máš dve možnosti:

Ak si vizuálny typ podobne ako ja, môžeš si bohatý archív výsledkov a úspechov toho, na čom som počas dovolenky "pracovala"


Podobné ponuky