>
VernostnaKarta.eu s.r.o.

VernostnaKarta.eu s.r.o.

Kpt. Jaroša 15, 040 22, Košice
Súkromný sektor
IČO: 46719148
reklama
marketing
MLM
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

VernostnaKarta.eu s.r.o. je súkromná spoločnosť založená a podnikajúca na Slovensku. Založili ju ľudia, ktorým nie je jedno akým smerom sa uberajú ich životy. Naprogramovali a spustili sme systém, ktorý funguje na svete už veľmi dlho. Ide o Network marketing inak povedané (sieťový marketing).

VernostnaKarta.eu s.r.o. je internetový katalóg firiem a organizácií, poskytujúci návštevníkom (členom) zľavu na tovary a služby. Zákazník (registrovaný člen) má možnosť vyhľadávať rýchlo a prehľadne podnikateľské subjekty podľa ich obchodného mena, alebo podľa ponúkaných tovarov a služieb.

Základnou službou, ktorú ponúkame, je zaradenie Vašej firmy (so všetkými pobočkami) do našej databázy, vytvorenie jej profilu s informáciami ako sú kontaktné údaje, popis, otváracie hodiny, oblasti pôsobenia, cenník, fotografie, (ako aj zobrazenie celej siete Vašich pobočiek), odkaz na Vašu skutočnú webovú stránku, atď. Ďalej podpisujeme zmluvy, dohadujeme zľavu pre našich členov, vyrábame vernostné kartičky ktoré distribujeme Vám zákaznikom (členom) a staráme sa hlavne aby to celé malo hlavu a pätu. Tento systém vznikol aj preto, lebo sa nám nepáčia niektoré iné systémy pracujúce na tom istom princípe pôsobiace a podnikajúce na našom trhu. Rozhodli sme sa preto urobiť systém vlastný a prispôsobiť ho na naše Slovenské pomery.


Podobné ponuky