>
Unimak

Unimak

Ulica Botanická 5640/16, 91708, Trnava
Nezisková organizácia
IČO: 45776008
štúdium v zahraničí
prihláška na vysokú školu
vysokoškolské vzdelávanie
výber univerzity
skúsenosti zo zahraničia
motivačný list
personal statement
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Unimak je zoskupenie 120+ slovenských a českých študentov a študentiek, ktorí/é študovali na kvalitných univerzitách v 11+ rozdielnych krajinách sveta. Zadarmo a bez skrytých úmyslov pomáhame študentom dostať sa na kvalitné svetové univerzity a snažíme sa zvýšiť informovanosť o týchto možnostiach medzi stredoškolákmi. Od roku 2011 naši dobrovoľníci pomohli 400+ študentom s ich motivačnými listami a 600+ študentom s ich otázkami.

Myslíme si, že o štúdiu v zahraničí panuje veľa mýtov kvôli zlým, alebo chýbajúcim informáciám, čo napokon odraďuje aj tých šikovnejších ísť za kvalitným vzdelaním. Veríme, že každý má právo na férové informácie o svojich možnostiach. Taktiež vieme, že štúdium v zahraničí nie je tá najľahšia cesta a preto pomáhame aj s motivačnými esejami, ktoré sú súčasťou prihlášky, či akýmikoľvek otázkami.

Našim cieľom nie je podporovať odliv mozgov z našich krajín. Práve naopak - sme presvedčení, že ľudia s kvalitným vzdelaním budú meniť Slovensko a Česko k lepšiemu a preto podporujeme iniciatívy, ktoré motivujú absolventov vrátiť sa späť.


Podobné ponuky