>
Slovak Republic Realty s.r.o. (Slovakia Sotheby's Int. Realty)

Slovak Republic Realty s.r.o. (Slovakia Sotheby's Int. Realty)

Cintorínska 3/a, 811 08, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Súkromný sektor
IČO: 50 449 231
nehnuteľnosti
predaj
prenájom
medzinárodná realitná kancelária
brand
prestížne nehnuteľnosti
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Slovenské zastúpenie medzinárodnej realitnej kancelárie Sotheby’s International Realty® sa zameriava na predaj a prenájom luxusných nehnuteľností na Slovensku a v zahraničí. V portfóliu máme jedinečné byty, penthousy, luxusné rezidencie, vily, rodinné domy, zámky a vidiecke sídla v tých najlepších lokalitách.

Naším záväzkom je poskytovanie nadštandardných služieb v každej fáze predaja alebo akvizície prestížnej nehnuteľnosti ako u nás, tak aj v zahraničí. Tím Slovakia Sotheby's International Realty je zložený zo skúsených profesionálov v oblasti rezidenčných i komerčných nehnuteľností, developmentu, investícií a marketingu. Pri spolupráci kladieme dôraz na individuálny prístup, profesionálne služby, vzájomnú dôveru a dlhotrvajúce vzťahy. Globálna marketingová stratégia Sotheby's International Realty® je založená na možnosti prezentovať prémiovú nehnuteľnosť lokálnemu i medzinárodnému publiku vyhľadávajúcemu jedinečné projekty.

Sieť Sotheby’s International Realty® tvorí viac ako 25 000 nezávislých realitných maklérov vo viac ako 1 000 kanceláriách, v 78 krajinách a kútoch sveta. Vďaka tomu výber výnimočných nehnuteľností u nás nepozná hraníc.


Podobné ponuky