>
Skyro, n. o.

Skyro, n. o.

Palackého 44/14, 81102, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Škola
IČO: 53378385
inovácie
vzdelávanie
umelá inteligencia
stredná škola
učitelia
vzdelávanie mladých ľudí
tech vzdelavanie
digitalizácia
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

Galéria

O organizácii

Skyro je prvá stredná škola v Európe zameraná na umelú inteligenciu. Špecializujeme sa na nové metódy vzdelávania spojené s najnovšími technológiami a využívaním umelej inteligencie. Študenti majú možnosť si vybrať medzi dvoma odbornými zameraniami - Vývoj hybridných aplikácií a Tvorba digitálnych hier

Našou misiou je poskytnúť mladým ľuďom unikátne vzdelávanie, ktoré ich pripraví na budúcnosť v digitálnom veku a nastaviť štandard vzdelávania v technológiách a inováciách, ktorý bude založený na hodnotách.

Chceme, aby naši študenti zanechali stopu nielen svojimi technologickými schopnosťami, ale aj schopnosťou spolupracovať, inovovať a ovplyvňovať svet okolo seba. Sme tu preto, aby sme každému študentovi otvorili dvere k úspešnej kariére a osobnému rozvoju. Chceme sprevádzať mladé talenty od prvého momentu ich vstupu do vzdelávacieho systému, až do momentu, kedy sa z nich stanú lídri priemyslu.

Skyro je súčasťou ekosystému, v ktorom staviame na spoločných hodnotách, vízii a misii. Naše partnerské organizácie, ktoré nám pomáhajú dosiahnuť stanovené ciele sú: 

  • Wezeo - je lídrom a najväčším softvérovým štúdiom v oblasti vývoja hybridných aplikácií. Zameriavame sa na technologický vývoj startupov a inovatívnych firiem.

  • OpenLab - je organizácia ktorá skrz formálne a neformálne vzdelávanie reguluje odliv talentov do zahraničia a spolu so Skyrom nastavuje nový systém vzdelávania na verejných odborných školách. 

  • Hemisféra - organizácia, ktorá sa venuje neformálnemu vzdelávaniu detí a dospelých v oblasti digitálnych technológií.