Seasy

Seasy

Lešková 3/A, 81104, Bratislava
Start-up
IČO: 533732a
sailing
yachting
lodný priemysel
loď
jachta
more
plachtenie
plavba
startup
medzinárodná firma
rakúsko
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

Sociálne siete

O organizácii

Víziou Seasy je digitalizácia námorského trhu - naša platforma umožňuje námorníkom ľahko nájsť a rezervovať si kotvisko online z pohodlia svojej jachty. Pracujeme na vytvorení riešenia, ktoré by im umožnilo tráviť viac času plavbou a menej času staraním sa o miesto v maríne, aktuálnymi poveternostnými podmienkami alebo výberom správneho miesta na návštevu.

Myšlienka Seasy vznikla keď sa Niklas plavil s priateľmi na mori a všimol si, že kapitán mal problém nájsť si miesto v prístave. K dispozícii bola iba kniha, ktorá často mala zastarané informácie, ako napríklad neplatné číslo alebo starý cenník. Preto začal formovať myšlienku produktu, ktorý by mohol tento problém vyriešiť, vytvoril dizajnový prototyp, ako môže vyzerať aplikácia pre rezerváciu prístavov, a začal svoj nápad prezentovať na rôznych udalostiach.

V apríli 2019 sa stretol s Ivou a Martinom. Veľmi sa im páčilo Nikove nadšenie pre nápad, dobre si spolu sadli a verili v jeho nápad a víziu. Preto sa rozhodli pripojiť k Nikovi a začali písať prvé riadky kódu na vývoj prototypu aplikácie. Projekt sa rozbehol na plné obrátky začiatkom 2020 po tom, čo sa Seasy dostalo do inkubátora ESA BIC. V ten istý rok Seasy získalo aj prvých zákazníkov a úspešne obslúžilo prvé rezervácie v prístavoch.