>
Reinoo, a. s.

Reinoo, a. s.

Poštová 1, 010 08, Žilina
Súkromný sektor
IČO: 46742999
tvorba projektov
strategy development
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Spoločnosť Reinoo, a.s (Reinoo real estate) je váš spoľahlivý partner v oblasti developmentu moderných kancelárskych budov, rezidenčných komplexov a prenájmu nehnuteľností od roku 2011.
Zameriavame sa na tvorbu dlhodobo udržateľných projektov s ohľadom na životné prostredie. Projektové zmýšľanie na ekologickom pozadí je pre nás samozrejmosťou. Pomocou nových technológií zabezpečujeme lepší a zdravší život obyvateľom miest.

Vo svojom portfóliu máme okrem iného aj prvú administratívna budova v súlade s certifikátom LEED GOLD V4 (Leadership in Energy and Enviromental Design) v Žilinskom regióne, ktorá v roku 2019 získala ocenenie Stavba roka.
Momentálne sa ukončuje projekt osemposchodovej administratívnej budovy na ulici Obchodná Žilina, kde Reinoo cieli na získanie certifikátov LEED a WELL, a to v najvyššej úrovni Platinum.

12 rokov na trhu
13 úspešných projektov
viac ako 50 000 m² prenajímateľných priestorov
29 200 m² zelených plôch
2 040 parkovacích miest
750 bytových jednotiek (ďalších 2000 v príprave)

Firma svoje hodnoty a zásady odzrkadľuje nielen vo vlastných projektoch, ale aj v spoločnosti ako celku. “Sme oddaní myšlienke zodpovedného developérstva, ktoré prináša prospech pre všetkých.”


Podobné ponuky