>
Madviso s.r.o.

Madviso s.r.o.

Leškova 3017/8, 811 04, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Súkromný sektor
IČO: 50545060
online marketing
e-commerce
transparentnosť
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Sme fullservisová marketingová agentúra a už od roku 2016 sa pod značkou Madviso snažíme pomáhať malým, stredným i veľkým klientom rásť. Poskytujeme marketingové služby, tvoríme e-shopy na mieru či na prenájom. Máme vlastnú e-commerce platformu Midasto, ktorú neustále zdokonaľujeme. Sme malý tím a nehráme sa na pozície, u nás je každý kolega rovnocenným členom. Našim cieľom je poskytovať transparentné a kvalitné služby, ktoré sú dostupné pre každého. Naše bohaté skúsenosti odovzdávame prostredníctvom školení a konzultácií širokej verejnosti či marketingovým oddeleniam firiem. Každoročne do nášho tímu priberáme niekoľko šikovných študentov, ktorí majú možnosť prostredníctvom platených stáží nahliadnuť do nekorporátneho prostredia online marketingovej agentúry.

Hodnoty našej spoločnosti stoja na štyroch pilieroch:

Výnimočnosť

Nikdy sa nezastavujeme a vždy sa pokúšame nachádzať nové spôsoby pomoci našim klientom. Všetko, čo robíme, naše produkty a služby, neustále zlepšujeme s cieľom dosahovať výnimočné výsledky. Ku každému zadaniu pristupujeme individuálne. Váš rast je vizitkou našej práce.


Transparentnosť

Veríme, že transparentnosť a autentickosť by mali byť jadrom každého podnikania. Dôvera je krehká a jediný spôsob ako ju vybudovať a udržať, je otvorená, spravodlivá a transparentná spolupráca a vzájomná komunikácia. Nerealizujeme služby, o ktorých nie sme presvedčení že prinesú výsledky a snažíme sa nájsť vždy najvýhodnejšie win-win riešenie pre všetky strany.


Základom je návratnosť investícii

Métou každého biznis plánu je dosiahnuť stanovené ciele, neustále sa zlepšovať a zvýšovať obrat. Preto pri spolupráci s našimi klientmi používame metriku, tzv. návratnosti investícií na meranie úspechu marketingových aktivít a kampaní. Naše marketingové strategické prístupy posunú vašu firmu do nových dimenzií. Znásobia marketingový rozpočet a poskytnú vám skutočné výsledky. Realitu, o ktorej hovoríme, vám približujeme aj prostredníctvom prípadových štúdií, vybraných klientov.


Tvoríme stratégie založené na dátach

Viac ako 10 rokov skúseností v oblasti e-commerce marketingu, testovanie, zlyhanie, zlepšenie, úspech a opätovné testovanie, nám pomohli porozumieť správaniu zákazníkov a vytvoriť stratégie, ktoré naozaj fungujú. Všetko, čo robíme, je založené na dátach a na našich predchádzajúcich skúsenostiach. Pracujeme s vlastnými údajmi, procesmi a metódami, vďaka ktorým sú naše marketingové iniciatívy neustále aktuálne. Disponujeme najlepšími nástrojmi na trhu, aby sme súčasným, ale aj budúcim klientom poskytli vyššiu hodnotu.


Podobné ponuky