>
Longiq, s.r.o.

Longiq, s.r.o.

Plynárenská 4659/1, 821 09, Bratislava - mestská časť Ružinov
Súkromný sektor
IČO: 52007651
zodpovedné podnikanie
udržateľné podnikanie
stabilná práca
časová flexibilita
časovo flexibilná
skúsenosti
ľudskosť
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Sme na trhu od roku 2018, za ten čas sme sa postupne rozrástli na vyše 10 členný tím skúsených odborníkov v oblasti financií.

Avšak po 5 rokoch fungovania ako ELITE Financial Services sme sa rozhodli zmeniť obchodný názov, ktorý bude viacej odzrkadľovať naše hodnoty, posolstvo, aj prístup k obchodným partnerstvám. Od roku 2024 nás nájdete pod názvom LONGIQ.

Zakladáme si totiž na dlhodobosti, či už sa jedná o pôsobenie kolegov alebo spolupracovníkov v tíme B2B, alebo spoluprácu s našimi klientmi B2C. Kolegov si starostlivo vyberáme a máme záujem spolupracovať podľa možností čo najdlhšie. Pretože takto nám to dáva zmysel v rýchlo sa meniacej dobe. Cieľom je vytvoriť pre v odbore seniorných spolupracovníkov stabilné prostredie, v ktorom sa vedia naďalej rozvíjať. Klientom vieme na dlhodobom horizonte pomôcť pri budovaní majetku. A ak už klient majetok vybudovaný má, pomáhame mu ho ochrániť a zachovať čo najdlhšie. Nejedná sa teda o žiadne zázraky na počkanie, ide o dlhodobú systematickú a premyslenú činnosť. Naším záväzkom je ponúknuť kvalitnejšie a komplexnejšie poradenstvo, ktoré bude ušité klientovi na mieru. To je dôvod, prečo sa môžeme pochváliť spoluprácou so skutočne pestrým portfóliom finančných inštitúcií. Spolupracujeme s VÚB, Slovenskou sporiteľňou, Tatra bankou, Prima bankou, ale aj NN a Generali a inými inštitúciami.

P.s. ešte chvíľu nás nájdete na web stránke https://elitefs.sk/ , nová sa práve pripravuje https://www.longiq.sk/


Podobné ponuky