>
Klub úradníkov dobrej vôle

Klub úradníkov dobrej vôle

Ulica Rudolfa Mocka 3706/1A, 84104, Bratislava
Nezisková organizácia
IČO: 52901084
verejná politika
štátna správa
verejná politika
úrad
úradníci
governance
HR
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Klub úradníkov dobrej vôle združuje úradníčky a úradníkov, ktorí chcú robiť verejnú službu kvalitne, poctivo a s radosťou. Existujeme aby sme prepájali schopných úradníkov, podporovali ich v raste a rozvoji a šírili myšlienku excelentnej štátnej správy ako nástroja na lepší život na Slovensku. Našim cieľom je budovať pevné a užitočné verejné inštitúcie, postavené na sebavedomých a kvalitných úradníčkach a úradníkoch. Od roku 2015 sa nám darí spájať už tisícku angažovaných profesionálov, pre ktorých organizujeme diskusie, workshopy a networkingové aktivity.

Klub úradníkov dobrej vôle má tri základné ciele:

  1. Spájať a prepájať úradníkov a úradníčky dobrej vôle, aby sme mohli spoločne prekonávať systémové prekážky a navzájom si pomáhali robiť našu prácu kvalitnejšie a efektívnejšie.

  2. Zachovať energiu, chuť a zápal, s ktorými prichádzame do verejnej služby a presvedčenie, že naša námaha má zmysel. Podporujeme komunitu, ktorá inšpiruje a motivuje úspechmi a pomáha potiahnuť a povzbudiť vtedy, keď sa nedarí.

  3. Udržať a pritiahnuť kvalitných, čestných a pracovitých ľudí do štátnej správy a pomôcť im v nej rásť, aby sme tvorili kritickú masu, potrebnú na budovanie silných verejných inštitúcií a kvalitných verejných služieb.


Podobné ponuky