Frever

Frever

K Vystavisku 2, 91101, Trencin
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
video
video tvorba
editing
tiktok
marketing pre sociálne siete
tvorba videí
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O iniciatíve

Hľadáme stážistov ktorý sa zaujímajú o video editing & vytváranie kreatívneho contentu na sociálnych sieťach (TikTok). Cieľom je vytvárať krátke 30-60sec videá s avatarmi, čo pozostáva z vytvárania pútavého scenára, dabingu a editu na tému, ktorá je ti blízka, napr. to môžu byť videá zamerané na novinky alebo zaujímavosti zo sveta, lifehacky, rady a tipy o móde, učení sa jazykov, gaming alebo hocijaká iná téma. Ideálne je držať sa jednej témy, aby sa postupne budovalo stále publikum fanúšikov. Tu je LINK na tvorcu takýchto videí ako ukážka - https://www.tiktok.com/@frever_games/video/7002993662787407109?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&lang=en

Časová flexibilita je tu kľúčová, keďže ide o vytváranie obsahu na dennej báze. Taktiež preferujeme editovanie videí v Aplikácii Frever Beta, ktorá je dostupná na stiahnutie len v Apple zariadeniach s novším operačným systémom, ale nie je to podmienkou.

Ak si sa v tomto našiel a je to tvoja vášeň, neváhaj s nami zdieľať svoje znalosti a prispieť nám s nimi do tímu. Tešíme sa na našu spoluprácu!