>
Forbes Slovensko | Barecz & Conrad Media s.r.o.

Forbes Slovensko | Barecz & Conrad Media s.r.o.

Mlynské Nivy 48, 821 09, Bratislava - mestská časť Ružinov
Súkromný sektor
IČO: 36556653
networking
média
návod na úspech
ako byť lepší
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Forbes na Slovensku

Na Slovensku vychádza magazín Forbes od novembra 2010. Predstavuje biznis ako dôležitú súčasť života, prináša inšpiratívne príbehy slovenských aj zahraničných podnikateľov a ďalších úspešných ľudí z biznisu i iných oblastí života. Naším cieľom je ukazovať cestu a motiváciu, ako veci meniť k lepšiemu, prinášať „Návod na úspech“.

Dôležitou súčasťou značky Forbes sú rebríčky úspešných ľudí a spoločností doma a vo svete. Patria medzi ne Najbohatší ľudia Slovenska a sveta, zoznam 30pod30 mapujúci talenty do 30 rokov, Top rodinné firmy Slovenska, Top ženy v biznise, Najlepšie zarábajúci športovci, Top influenceri Slovenska či Diamanty slovenského biznisu

Forbes Slovensko vydáva vydavateľstvo Barecz & Conrad Media, ktoré je tiež za edíciami Forbesu v Českej republike a v Maďarsku. Od roku 2019 Forbes rozšíril svoje aktivity o knižné vydavateľstvo barecz & conrad books, ktoré ponúka viaceré tituly inšpirujúce k lepšiemu životu či rodičovstvu a najnovšie aj diár na rok 2021.

Forbes SK tvorí tím 25 šikovných ľudí (+ externí spolupracovníci), pracujeme na tvorbe magazínu, prinášame pravidelný a kvalitný obsah na webe forbes.sk a soc. sieťach, organizujeme Forbes konferencie, stretávame sa so zaujímavými a inšpiratívnymi ľuďmi, vydávame knihy, ktoré sa oplatí čítať.


Podobné ponuky