CREATIVE PRO (KE) s.r.o.

CREATIVE PRO (KE) s.r.o.

Moyzesova 1038/24, 040 01, Košice - mestská časť Staré Mesto
Súkromný sektor
IČO: 46132856
Life-experienced
event
online
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Sme fullservisová event marketingová agentúra, ktorej hlavným poslaním je prinášať ľuďom pozitívne emocionálne zážitky prostredníctvom organizovania a usporiadania kreatívnych spoločenských akcií a konferencií. V čase pandémie sme sa transformovali na leadra v organizovaní hybridných, online a virtuálnych eventov. Dnes klientom prinášame komplexné riešenia v oblasti internej a externej komunikácie a to v live aj online prostredí.
Za 15+ rokov eventových skúseností, sme vytvorili miliardu momentov, vyše 113 880 hodín zážitkov, 974 323 pozitívnych emócií pre viac než 300 značiek. Aj vďaka týmto skúsenostiam sme posunuli náš event management a experience marketing (tzv. zážitkový marketing) na úplne iný level. Sme CREATIVE PRO Group a naším umením je vidieť neviditeľné.

- Pôsobíme nielen na slovenskom, ale aj českom, maďarskom a poľskom trhu.
- Od roku 2015 je CREATIVE PRO a.s. spolumajiteľom najväčšej live-marketingovej európskej agentúry, 27Names.
- Certifikovaná eventová agentúra v ČR a SR s certifikátom manažérstva kvality ISO 9001:2008 (ISO Event Sustainable Management) a ISO 20121 (Sustainable events)..
- Agentúra je dlhodobo umiestňovaná v rebríčku TOP 10 event marketingových a sales promotion agentúr v ČR a SR / hodnotiace rebríček týždenníka Trend, mesačníka Stratégie a Event & Promotion.
- Spoluzakladateľ Slovenskej asociácie event-marketingových agentúr "BTLka".
- Získavame medzinárodné a lokálne ocenenia Best Event Award World (beaworld), Zlatý klinec, Eventex Award.