Berlin Brands Group a.s.

Berlin Brands Group a.s.

Grösslingová 6-8, 811 09, Bratislava
Súkromný sektor
IČO: 46895680
e-commerce
eshop
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

Sociálne siete

O organizácii

Berlin Brands Group je medzinárodná skupina, ktorá úspešne búra stereotypy dizajnu hneď v niekoľkých kategóriách - od kuchynských výrobkov (pod značkou Klarstein), cez záhradné vybavenie (Blumfeldt), hudbu (auna a Numann) a mnohých ďalších. Inšpirujú sa inovátorskou atmosférou Berlína a povestnou nemeckou kvalitou. Majú pod kontrolou celý proces od návrhu až po distribúciu, a svojim zákazníkom vďaka tomu prinášajú zaujímavý zážitok z nákupu.

DIZAJNUJÚ. V Nemecku na dizajne záleží. Znamená kvalitu, a nie vysokú cenu. BBG spája tento prístup s inováciou tvoria trendových pomocníkov do kuchyne, záhrady, štúdia ale aj telocvične.

TVORIA. Aby mohli prinášať do domácností moderný nemecký dizajn, vyrábajú si vlastné produkty. V portfóliu ich majú už viac ako 7000. A v pláne ich je ešte oveľa viac!

MYSLIA GLOBÁLNE. Už dnes je BBG v 21 krajinách Európy, USA, Číne a Turecku, a majú kancelárie po celom svete. Z lokálnej firmy sa premenili na celosvetovú značku - stačilo za priehršť dizajnového cítenia, a trocha chuti neustále sa posúvať vpred, na nové trhy. A neplánujú s tým tak skoro skončiť!