>
ARTFORUM spol. s r.o.

ARTFORUM spol. s r.o.

Kozia 20, 811 03, Bratislava
Súkromný sektor
IČO: 35716584
vydavateľstvo
čitanie kníh
vzdelávacie aktivity
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Internetový obchod Artforum je jeden z prvých knižných internetových na Slovensku a kníhkupectvo Artforum jedno z mála, ktoré sídli na nezmenenej adrese na Kozej ulici už viac ako 25 rokov. Artforum vzišlo z komunity spriaznených ľudí bez akéhokoľvek obchodného či marketingového vzdelania, prežilo turbulentné deväťdesiate roky aj finančnú krízu a predsa sme si zachovali idealizmus a kritické myslenie.

Nevenujeme sa len predaju kníh, ale aj množstvu neziskových, vzdelávacích či popularizačných aktivít, ktoré sa týkajú literatúry, knižného a kníhkupeckého sveta.

V priestore Artfora a našej príjemnej kaviarne sa odohrali stovky čítačiek, debát, koncertov a výstav, no najmä nespočetné množstvo očakávaných aj neočakávaných stretnutí. Lebo práve ony – v spojení s nezameniteľným výberom kníh – vytvárajú jedinečnú atmosféru Artfora.

Na pilieroch kníhkupectvo vzniklo o niečo neskôr aj vydavateľstvo Artforum, ktoré doteraz vydalo viac ako 200 slovenských aj prekladových kníh, z ktorých mnohé získali ocenenia za dizajn či ilustrácie.

Od roku 2013 vydávame vlastné noviny Čo čítať?, prevádzkujeme literárny portál medziknihami.sk a v poslednej dobe sa intenzívne venuje detským knihám a najmenším čitateľom prostredníctvom podujatí Posvieťte si s nami na sny. O všetky tieto aktivity sa stará nezisková organizácia Art-fórum pre literatúru, n.o.


Podobné ponuky