>
ANASOFT APR, spol. s r.o.

ANASOFT APR, spol. s r.o.

Mlynská dolina 41, 811 02, Bratislava
Súkromný sektor
IT
softvérové inžinierstvo
informačné systémy
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Spoločnosť ANASOFT vyniká pri tvorbe softvérových riešení a technologických inovácií, ktoré podporujú digitálnu transformáciu podnikov.

Svojim zákazníkom pomáha uspieť na ich ceste do budúcnosti už od svojho založenia v roku 1991. 

Portfólio zahŕňa riešenia v oblasti systémov inteligentného riadenia výroby a logistiky (EMANS, VIATUS), digitalizácie papierových procesov vrátane aplikácie pre digitálny vlastnoručný podpis (SIGNATUS), komplexných podnikových informačných systémov (FINUS) a systémov pre správu nehnuteľností (DOMUS).

Nevyhnutnou súčasťou riešení je aj IT bezpečnosť, ktorej sa ANASOFT systematicky venuje. Koncentrácia na kvalitu je samozrejmou súčasťou každého projektu, čo potvrdzujú aj certifikáty kvality a ďalších manažérskych systémov podľa ISO 9001ISO 20000, ISO 25000, ISO 27001 a ISO 14001.

ANASOFT investuje do výskumu a vývoja v rôznych oblastiach svojho portfólia, napr. do neurónových sietí, samoučiacich sa algoritmov, konceptu priemyselného internetu vecí, biometrickej autentifikácie a kybernetickej bezpečnosti.

V roku 2009 získal ANASOFT prestížne ocenenie „IT firma roka“ a v roku 2018 najvyššie ocenenie za svoju činnosť v oblasti spoločenskej zodpovednosti Via Bona Slovakia.


Podobné ponuky