WomanUp

Tomášikova 30, 82101, Bratislava
Projekt / iniciatíva bez právnej formy
ženy
komunita
sebarozvoj
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O iniciatíve

WomanUp je projekt, ktorého cieľom je inšpirovať, oslavovať a vyzdvihovať ženy. Našou snahou je motivovať ženy prostredníctvom komunity, ktorá spája úspešné a zaujímavé Slovenky z rôznych oblastí. Tento cieľ sa snažíme dosiahnuť viacerými spôsobmi. Na dennú dávku inšpirácie a motivačný obsah využívame Instagram a Facebook, na ktorý sa v momentálnej situácií presunul všetok program, ktorý pripravujeme.

Okrem iného tu niekoľkorát do mesiaca robíme Live rozhovory s inšpiratívnymi ženami. Nedávno sme v rámci tohto formátu začali sériu Z duše Venuše - rozhovory na rôzne témy od sebavedomia až po ženskosť s burlesque tanečnicou Lady Vivian. Od decembra 2019 organizujeme aj živé diskusie a workshopy v útulnej kaviarni Art Books Coffee v Bratislave. Na našich diskusiách sme sa rozprávali napríklad s Kristiánou Kóňa, Máriou Bartalos, Babsi Heriban alebo Dadou Zvalo. Takisto sme hostovali workshop na tému sebavedomie.Išlo o komornejšiu akciu, kde si ženy medzi sebou vymieňali príbehy a skúsenosti.

Momentálne fungujeme ako tím siedmich dievčat, pričom sa sústredíme najmä na vytváranie obsahu a budovanie komunity. Na našich sociálnych sieťach sa venujeme rôznym témam - od sebavedomia, ženskosti, cez zlepšenie medziľudských vzťahov a sebarozvoja až po mentálne zdravie.

Sociálne siete