>
Klub investorov Bratislava

Klub investorov Bratislava

Bratislava
Nezisková organizácia
neziskové organizácie
students
študenti
sebarozvoj
investície
financie
bankovníctvo
investičné bankovníctvo
neziskové organizácie
eventy
Obsah vo vzdelávaní
aktuálne 0 (celkom 0)
Dobrovoľnícke projekty
aktuálne 0 (celkom 0)
Pracovné ponuky
aktuálne 0 (celkom 0)

O organizácii

Klub investorov je študentská organizácia, ktorá vznikla v roku 2007 vďaka skupinke ľudí, ktorá sa začala pravidelne stretávať a riešiť problematiku investovania. V súčasnej dobe má Klub investorov vyše 50 aktívnych členov a pôsobí v 3 mestách - v Prahe, Brne a Bratislave. Aktívni členovia Klubu sú študenti so záujmom o svet investovania.

Naše hlavné zameranie sú investície a business. Snažíme sa o vzdelávanie v oblasti populárnych a všeobecných tém, ale zároveň tiež úzko špecializovaných a detailných problematík. Naše zameranie je od start-upov, venture kapitálu, cez private equity, kapitálové trhy, trading až po real estate. Ročne zorganizujeme cez 50 verejných podujatí, ktoré navštívi tísíce záujemcov, každoročne organizujeme Investičné konferencii a rad interných podujatí pre našich členov, Alumni a partnerov klubu.

Našim poslaním je prostredníctvom verejne dostupných prednášok, workshopov a krúžkov zlepšovať finančné a investičné vzdelanosť v Českej republike. Pomáhať ľuďom vo zvyšovaní finančnej gramotnosti a zlepšovať tým ich investičné rozhodovanie. Budovať komunitu ľudí, ktorí si navzájom vymieňajú cenné skúsenosti zo sveta investícií. Študentom a mladším záujemcom uľahčovať prechod do praxe a firmám nachádzať ideálne kandidátmi.


Podobné ponuky