Zuzana Palková

Zuzana Palková
Talentový kouč @ Zuzana Palková
Bratislava

Prečo som na GROWNi

Poznáš svoje talenty? Rozvíjaš pomocou nich svoje profesionálne zručnosti? Ak to tak zatiaľ nie je, rada ťa podporím, aby si sa stal úspešným profesionálom a vďaka svojmu potenciálu robil svet krajším.

S čím viem ako mentor pomôcť

spoznávanie a rozvoj talentov
kariéra
sebadôvera
rozvoj profesných zručností
projektový manažment

Viac o mne

Napĺňa ma podporovať ľudí, ktorí „sa hľadajú“ a tých, ktorí sa chcú profesionálne a osobnostne rozvíjať. Vzájomnou spoluprácou im pomáham upevňovať silné stránky, sebadôveru a ľahšie sa posúvať k tomu, čo je pre nich dôležité v súkromí, zamestnaní a podnikaní.

 

Od roku 2016 koučujem, vediem podporné mastermind skupiny pre podnikateľky, som autorkou kurzu SPOZNAJ SVOJE TALENTY a spoluautorkou koučovacích kariet TVORIVÁ INŠPIRÁCIA NA KAŽDÝ DEŇ.

 

Ako externý integratívny kouč so vzdelaním akreditovaným Medzinárodnou federáciou koučov, pri spolupráci s klientmi rešpektujem štandardy dané ICF a dodržiavam Etický kódex kouča, aby sa moji klienti mohli spoľahnúť na diskrétnosť a profesionálny prístup v koučovacom procese.

V pozícii predsedníčky Slovenskej asociácie koučov (SAKo) podporujem rozvoj profesionálneho koučovania na Slovensku a s mojimi kolegami spoluvytváram zmysluplné aktivity v tejto oblasti (online magazín Rastieme spolu, Program peer koučovania, rozvojové podujatia pre koučov aj verejnosť).

Kľúčové slová o mne

talent management
talent identification
profesionalny rozvoj
sebadovera

Pracovné skúsenosti

Talentový kouč @ Zuzana Palková
Spoznávanie a rozvoj potenciálu mladých ľudí, zamestnancov a podnikateľov, Koučovanie, konzultácie a mentoring
2016 - súčasnosť

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • učiteľa, riaditeľa školy
  • neziskovú organizáciu

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem

do 3 dní