>

Zuzana Krišková

Zuzana Krišková
Konzultantka @ Freelance
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Pomáham ľuďom tvoriť stratégie ako sa nenechať zmanipulovať.

S čím viem ako mentor pomôcť

Sebarozvoj
Kariéra
vzťahy a komunikácia

Viac o mne

Som Zuzana Krišková a už niekoľko rokov sa venujem téme manipulácie a obrane proti nej. Začala som s tým, aby som pomohla sama sebe, ale postupne som začala radiť aj svojim blízkym.

Táto téma ma tak zaujala, že som sa rozhodla rozvíjať v nej aj profesionálne. Baví ma učiť sa, ako sa postaviť rôznym manipulátorom a toxickým osobám. Pravidelne si dopĺňam vzdelanie v tejto oblasti a teraz chcem svoje skúsenosti ponúknuť aj širšej verejnosti.

Mám rada, keď môžem ľuďom pomôcť brániť sa proti manipulácii a zlepšiť kvalitu ich života. Teší ma, keď vidím, ako ľudia získavajú sebavedomie a dokážu sa postaviť toxickým osobám vo svojom okolí.

Pôvodne som vyštudovala účtovníctvo a plánovala som, že sa mu budem venovať aj profesionálne a preto som si spravila aj doktorát. No nakoniec sa moja kariéra vyvýjala iným smerom. Založila som a už viac ako 12 rokov pracujem v občianskom združení Ženské kruhy, kde sa venujem ľudským právam žien pri pôrode. Táto práca mi dáva zmysel a napĺňa ma.

Kľúčové slová o mne

strategy
špecializované poradenstvo
ľudské vzťahy
pracovné prostredie
obrana proti manipulácii

Pracovné skúsenosti

Konzultantka @ Freelance
Bratislava
Pracovala som na rôznych projektoch ako konzultantka (napríklad dokumentárne filmy o pôrodoch Neviditeľná a Medzi nami). Som spoluautorkou viacerých odborných publikácii na tému ľudské práva žien pri pôrode. Viedla som podporné skupiny pre ženy s traumou. Mám skúsenosti ako lektorka a facilitátorka.
2014 - súčasnosť

Hobby, záujmy

Rada hrám spoločenské hry. Občas napíšem na niektorú z nich aj recenziu

Preferencie

  • profesionála
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

  • dlhodobý mentoring