>

Vladimír Tlčík

Vladimír Tlčík
STU- strojnícka, Bratislava, Managment a marketing strojárskych podnikov, 1999
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Pozývam mužov do Mužského kruhu v Bratislave, ktoré robievam 2x do mesiaca. Prečo ? Muži sa môžu v kruhu dôvery otvoriť a zazdielať, čo ich trápi, či teší v živote. Veľmi to podporuje muža na jeho ceste, že so svojimi problémami, či trápeniami, nie je sám, že to máme väčšina podobne, a hlavne, ak bude chcieť bude počuť aj iné uhly pohľadu na jeho situáciu, či spätnú väzbu. Ak vnímaš, že ti nestačí sa len zabávať, alebo len tak pokecať s kámošmi o babách, politike, športe, no chceš sa pozrieť na hlbšie dôvody, prečo sa ti dejú veci, tak ako sa ti dejú, prečo prichádzajú nechcené zmeny v tvojom živote, prečo vzťahy nefungujú, príď do Mužského kruhu , si vítaný. Tu ťa nikto nesúdi a nehodnotí, tu dostávaš úctu a rešpekt.Prvý kruh máš zadarmo.https://spajanie.sk/kontakt/muzsky-kruh-bratislava/

S čím viem ako mentor pomôcť

Sebarozvoj
sebapoznanie
sebadôvera
mužská sila
zodpovednosť
integrita
autentickosť
obohacovanie

Viac o mne

Keby sa ma niekto spýtal, tak pred 10 rokmi , aby som povedal niečo o sebe, bolo by to , že som úspešný podnikateľ s 25 ročnou praxou v ubytovacích službách pre priemysel a stavebníctvo, zamestnávame vo firme 70 ľudí.

Čo by ste sa vlastne o mne ako človeku dozvedeli ? Kto som ? Aké vzťahy žijem ?                            

V podstate nič . Aký som bol ako človek , ako som sa správal k rodine, ľuďom, priateľom, zamestnancom .

Vtedy prišla veľká zmena v mojom živote, ktorú spustil rozvod. Začal som pracovať na vlastnom sebarozvoji a sebapoznaní, začal som sa viac pozorovať ako sa kedy správam. Kládol som si otázky , ako ma ovplyvňuje  moja minulosť, detstvo, prostredie, či robím vedomé a slobodné rozhodnutia  alebo som ovplyvnený nejakými programami, koreňovými vzorcami, ktoré mám v sebe hlboko zakorenené a fungujem ako automat, ktorý je zacyklený do stále sa opakujúcich problémových situácií, len s iným osobami . Navštevoval som rôzne  kurzy, semináre a školy.

Následne prišlo životné rozhodnutie (pri meditáciach v tme a na Vision Queste),                    že ukončím svoje podnikanie vo firme v oblasti obchodu a služieb, a že chcem viac pracovať s ľuďmi,  a tiež, akú prácu a služby budem v živote ďalej dávať ľuďom, a že toto bude mojím novým zamestnaním, poslaním. Začal som sprevádzať a podporovať ľudí na ich ceste, cez koučingy, etikoterapiu, mentoring, Vedomé dýchanie. Robím dnes rôzne semináre, kurzy, vediem Mužské kruhy. Sprevádzame ľudí v 4 ročnej škole etikoterapie mužsko ženským pohľadom, ,,Muž a Žena vo vzťahoch“.

A kto som v skutočnosti dnes ?  Som jednoduchá ľudská bytosť, som človek.  Muž , ktorý stojí pevne na svojich nohách, a vie, kam kráča. S odhodlaním, silou, vôľou a láskou kráčam k napĺňaniu môjho poslania, ktorým je spájanie ľudí medzi sebou a hlavne so svojím vnútrom, so svojím srdcom.

Viac o mne :

https://spajanie.sk/o-mne/

Semináre , kurzy, kruhy a individuálne sedenia:

https://spajanie.sk/co-ponukam/zivotny-koucing/

https://spajanie.sk/co-ponukam/vedome-dychanie-rebirthing/

https://spajanie.sk/kontakt/cesta-muza/

https://spajanie.sk/kontakt/kto-som-co-hladam-kam-kracam/

https://spajanie.sk/kontakt/otcovia-detom/

https://spajanie.sk/kontakt/muzsky-kruh-bratislava/

https://spajanie.sk/etikoterapia-muz-a-zena-vo-vztahoch/

 

 

 

Kľúčové slová o mne

sebapoznanie
sebadôvera
mužská sila
autentickosť
zodpovednosť
integrita
obohacovanie
sebaláska

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ing., Managment a marketing strojárskych podnikov
STU- strojnícka, Bratislava
6 rokov externé štúdium popri zamestnaní
1993 – 1999

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • učiteľa, riaditeľa školy
  • profesionála

  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem:

do 3 dní


Ďalší mentori