>

Tomáš Kriššák

Tomáš Kriššák
Univerzita Mateja Bela - Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov, Banská Bystrica, Politológia, 2012
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Venujem sa informačnej bezpečnosti a rozvoju rôznych oblastí tohto nového odvetvia. Chceš sa venovať vzdelávaniu, rozvíjať kritické myslenie, lepšie spoznať procesy, ktoré pomáhajú spoločnosť brániť voči dezinformáciám a hybridným hrozbám? Rád ti s tým pomôžem

Viac o mne

Narodil som sa v Kežmarku, vyrastal v Poprade, študoval v Banskej Bystrici a už 8 rokov žijem v Bratislave, kde sa primárne venujem všakovankým projektom, svojej snúbenici Kristíne a vo voľnom čase ma nájdeš prekonávať nejakú novú hru na PS4, prípadne niekde chytať mestskú atmosféru zo sedadla môjho bicykla.

Kľúčové slová o mne

kognitívna bezpečnosť
dezinformácie
kritické myslenie
občianska spoločnosť
kritické myslenie
občianstvo
otvorenosť
debata
argumentácia

Vzdelanie

Vysokoškolské
Mgr., Politológia
Univerzita Mateja Bela - Fakulta politických vied a medzinárodných vzťahov, Banská Bystrica
Bystrica a naša fakulta mi dali veľmi veľa. Kopec priateľstiev, skúseností a rozhľadu, ktorý by som nikde inde v danom obdobi v danej podobe nenabudol. Tiež som sa vyprofiloval vo svojom vzdelaní a záujmoch a škola mi otvorila cestu k štúdiu vplyvu nových informačných technológií, ako sú internet a sociálne siete, na rozvoj našej spoločnosti a jej rôzne oblasti vrátane politiky, sociológie a podobne.
2007 – 2012
Stredoškolské
Hotelová akdémia Otta Brucknera
Kežmarok
Hotelovka ma naučila variť a vďaka nej som si na 10 rokov vyskúšal hromadu jobov a brigád v hoteloch a reštauráciach v mnohých krajinách. Naučila ma tiež komunikácií a pochopeniu pre druhých, vidieť svet z perspektívy pracujúceho človeka a skromnosti, ktorú považujem aj dnes za jeden z najväčších prínosov pre môj osobný rozvoj a schopnosť nájsť vnútorné šťastie a vyrovnanosť.
2002 – 2007

Preferencie


  • jednorazová konzultácia

Ďalší mentori