>

Svetlana Vdoviaková

Svetlana Vdoviaková
Marketing Asistant @ Accenture
Univerzita Komenského , Bratislave, Marketingová komunikácia
Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Možno to pre teba bude znieť ako otrepané klišé, no zmysluplné rozhovory ma neskutočne napĺňajú. Som tu, aby som spoznala ľudí, ktorí majú growth mindset. Čo to znamená? Všetci tí, s nadšením pre vzdelávanie sa v tom čo ich baví. Tí čo majú chuť inovovať, meniť a posúvať tak svoje skills dopredu. Ak k nim patríš aj ty, gratulujem, si dôvod prečo som tu.  

Viem ti pomôcť:

🚀posunúť tvoj projekt na nový level

💡 nájsť ten správny tím rovnako-zmýšľajúcich ľudí, nadšených pre tvoj nápad

📌identifikovať tvoje silné stránky a zistiť ako ich využiť v tvojej kariére  

S čím viem ako mentor pomôcť

kariéra
coaching
startup
projekty
marketing strategy

Viac o mne

Ahoj👋Volám sa Lana.Som ten typ extrémne energickej osoby, ktorá potrebuje byť neustále niečím zamestananá. Zaujímam sa o marketing (hlavne kontent + digitálny in general) a psychológiu.

Pomáham začínajúcim firmám/ startupom s digitálnimi stratégiami a ukazujem im možnosti rozšírenia povedomia o ich businesse📈 Snažím sa vzdelávať kde sa len dá📓 Všetky tie múdrosti čo nadobudnem, musím niekam odfiltrovať- preto som napísala cvičebnicu pre rozvoj kreativity v marketingu.

Čo sa týka psychológie, je to moje druhé ja🧘🏼 Absolvovala som tréning coachingu v Španielsku a kurzy o kariérnom poradenstve. Neustále sa v tomto odbore vzdelávam a viem ti preto pomôcť s hľadaním riešenia na tvoj problém (brainstorming je moje druhé meno).

Rada cestujem „na študenta“ 🧑🏻‍✈️- čo v praxi znamená prežitie pár nocí na Coachsurfingu a vifonách, a tie ostatné v luxusnom hoteli. Najlepšou časťou cestovania sú ľudia. Stretávanie nových ľudí a kulúr ma neprestane baviť hádam nikdy.

Kľúčové slová o mne

marketing strategy
online marketing
soft skills
event manager
plánovanie kariéry

Pracovné skúsenosti

Marketing Asistant @ Accenture
Bratislava
Team Leader B2C Marketing @ AIESEC
Bratislava
AIESEC je najväčšia medzinárodná študentmi riadená organizácia na svete. Sme jednou z najväčších svetových platforiem talentovaných mladých ľudí a dobrovoľníkov. Rozvíjame novú generáciu lídrov a spájame ich s podnikmi a mimovládnymi organizáciami.
2020 - 2021

Vzdelanie

Vysokoškolské
Marketingová komunikácia
Univerzita Komenského , Bratislave
KAMAKO, Katedra marketingovej komunikácie Univerzity Komenského je dynamická a progresívna katedra, známa kreatívnym zameraním a nadšením pre originálne nápady. Študijný plán je zameraný na rozmanité aktivity marketingovej komunikácie, napríklad reklama, digitálny marketing, event marketing či public relations.
2020 – súčasnosť

Doplnkové aktivity a úspechy

Kreatívny Guru
Fresh, cvičebnica pre rozvíjanie kreativity. Ponúka ti rôzne cvičenia, ktoré ťa privedú k vlastnej sebarealizácii a pomôžu chytiť druhý dych, keď tvoja kreativita vyprahla ako voda na púšti.
2021
Junior Achievement Slovensko
Junior Achievement (JA) Slovensko pomáha rozvíjať u žiakov stredných škôl podnikavosť, ekonomické myslenie, finančnú gramotnosť a zručnosti potrebné pre uplatnenie sa na pracovnom trhu, vrátane digitálnych zručností. Vzdelávacie programy JA Slovensko podporujú podnikateľské a ekonomické myslenie a ponúkajú preventívne riešenia pre zamestnanosť mládeže.
2019

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • startup
  • študentský projekt

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem

do 3 dní


Ďalší mentori