>

Sofia Kohútová

Sofia Kohútová
Co-founder, Community and Partnership Manager @ I AMbitious
Bisla College- International School of Liberal Arts, Bratislava
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Viem Ti poradiť s ohodnotením myšlienky na projekt, otázkami v oblasti neziskového sektora, osobnostného smerovania, angažovanosti, projektového manažmentu, vedenia tímu, sebarozvoja, motiváciou aj s čímkoľvek iným. Teším sa na Teba, verím, že mentoring bude obojstranne obohacujúca skúsenosť!

S čím viem ako mentor pomôcť

neziskové organizácie
inovácie
vlastný projekt
sebarozvoj
pomoc so smerovaním
ak si mentee nie je istý
ako ďalej
vzdelávanie
projektový manažment

Viac o mne

Ahojte! Moje meno je Sofi a som veľký fanúšik neformálneho vzdelávania a sebarozvoja. Od septembra začínam štúdium na medzinárodnej škole liberálnych štúdií BISLA, z čoho teda vyplýva, že mám veľmi rada smery ako politológia, filozofia, ekonómia. Už popri strednej škole som bola veľmi aktívna a participovala som na viacerých projektoch ako napríklad JA Slovensko, Duke of Edinburgh, Create and Control. Zároveň som niekoľko projektov konzultovala a pomáhala s ich vytvorením- projekt Antivýtrus. Pred tromi rokmi som spoluzakladala neziskovku I AMbitious, ktorá sa venuje nedormálnemu vzdelávaniu stredoškolákov v Trenčianskom a Trnavskom kraji. V I AMbitious pôsobím dodnes, nakoľko ma posúva nesmierne vpred a núti ma vystúpiť z komfortnej zóny. Pomimo to venujem svoj čas v poslednej dobe vytváraniu online platformy GROWNi, na ktorej sa momentálne všetci nachádzame. Tiež som študentkou Nexteria Leadership Academy. Veľmi rada sa pohybujem v neziskovom sektore, pretože ma tešia projekty, ktoré majú pozitívny vplyv na spoločnosť. Keď neštudujem, či nepracujem rozhodne ma nájdete s knihou v ruke. Milujem kvalitné sci-fi a knihy, ktoré ma donútia zamyslieť sa, okrem toho zbožňujem dobré jedlo, skvelú hudbu, čas strávený s priateľmi a rodinou, konverzácie o všetkom možnom i nemožnom pri bielom víne, adrenalínové športy a cestovanie. Nesmierne rada stretávam inšpiratívnych ľudí, preto ma veľmi teší, že mám možnosť poskytnúť svoju pomoc aj na GROWNi a zároveň spoznať skvelú komunitu.

Kľúčové slová o mne

neziskové organizácie
leadership
vzdelávanie
sebarozvoj

Pracovné skúsenosti

Co-founder, Community and Partnership Manager @ I AMbitious
Trenčín, Trnava
I AMbitious je program zameraný na neformálne vzdelávanie študentov stredných škôl. Program vznikol z túžby prepojiť proaktívnych mladých ľudí s profesionálmi, ktorí im poskytujú osobné i profesné skúsenosti a vedomosti.
2017 - súčasnosť
Marketing manager and HR specialist @ PREKAB
Dubnica nad Váhom
Tvorba marketingovej strátegie a nastavovanie základných HR procesov v regionálnej firme PREKAB.
2017 - 2019

Vzdelanie

Vysokoškolské
Bisla College- International School of Liberal Arts, Bratislava
2020 – súčasnosť
Stredoškolské
Gymnázium Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom
2015 – 2019

Doplnkové aktivity a úspechy

Nexteria Leadership Academy
Trojročný vzdelávací program, ktorý pripravuje novú generáciu schopných a slušných mladých ľudí, ktorí chcú zostať na Slovensku a aktívne prispievajú k jeho zmene. Zameriava sa najmä na vytváranie lídrov, ktorí posunú našu krajinu vpred.
2018
Duke of Edinburgh Award
Trojročný vzdelávací program, ktorý pripravuje novú generáciu schopných a slušných mladých ľudí, ktorí chcú zostať na Slovensku a aktívne prispievajú k jeho zmene.
2017
JA Slovensko
Trojročný vzdelávací program, ktorý pripravuje novú generáciu schopných a slušných mladých ľudí, ktorí chcú zostať na Slovensku a aktívne prispievajú k jeho zmene.
2016

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • neziskovú organizáciu
  • študentský projekt

  • jednorazová konzultácia

Ďalší mentori