>

Nikola Gajdošová

Nikola Gajdošová
NYU Shanghai, Šanghaj, Science of Technology, Engineering, and Interactive Media
Šanghaj, Čína

Prečo som na GROWNi

Rada pomôžem študentom ktorí chcú "odomknút" svoj potenciál a naštartovať svoj sebarozvoj či kariéru. Špecializujem sa na mladých ľudí, ktorí sú zmätení zo všetkých možností a nevedia si vybrať či už odbor, školu, alebo zvažujú či spravili dobré rozhodnutie.

Viac o mne

Som klasický prípad človeka ktorý zanevrel na vzdelávanie a v istom bode sa až priveľmi venoval dobrovoľníctvu pretože ma bavilo až príliš veľa vecí. Bála som sa vybrať si jeden konkrétny odbor a tomu sa venovať do konca života. To ma nútilo ísť ďalej a skúsiť čo najviac vecí a spoznávať sa. Za posledných 5 rokov som prešla od projektov pre neziskovky, ku korporáciám, agentúram, startupom až ku vlastným projektom. Mojou filozofiou je, že ľudský potenciál je nekonečný. Stačí ho len odomknúť. Viac sa dozvieš z môjho talku https://youtu.be/zokCMliu7J4 alebo si ma očekuj na Linkedine https://www.linkedin.com/in/nikolagajdosova/

Kľúčové slová o mne

marketing
leadership
sebapoznávanie
sebarozvoj
štúdium v zahraničí
business
design thinking
life design

Vzdelanie

Vysokoškolské
Bc., Science of Technology, Engineering, and Interactive Media
NYU Shanghai, Šanghaj
2019 – súčasnosť
filozofia
Kolégium Antona Neuwirtha, Ivanka pri Dunaji
Intenzívny 1-ročný program so zameraním na politickú filozofiu, morálnu filozofiu, teóriu umenia, kresťanstvo, kultúru, teológiu a metafyziku.
2017 – 2018
Stredoškolské
Evanjelické Lýceum
Bratislava
2012 – 2017

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring

Ďalší mentori