>

Martin Péchy

Martin Péchy
Project Manager @ Folk & Milk
Comenius University, Bratislava, Marketingová komunikácia
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Rád sa rozprávam o problémoch, následne sa snažím hľadať na ne odpovede a riešenia, ktoré je možné implementovať do dnešného sveta na ich zlepšenie. Popri škole sa mi podarilo pomerne skoro zamestnať a naberať skúsenosti. V roku 2019 som založil verejnoprospešný projekt s úmyslom prepojiť ľudskú rozmanitosť so športom, umením a kultúrou na jednom mieste. Spoluzaložil som občianske združenie Dobrý Kolektív, kde pracujem ako projektový manažér a líder. Som ten typ človeka, ktorý má široké spektrum záujmov (dizajn, architektúra, šport, NGO, marketing, manažment) a nie je mu vždy jasné, čo v živote chce robiť. Na otázku, kde sa vidím o päť rokov odpovedám spravidla jednoducho: "Neviem, žijem prítomnosťou."

S čím viem ako mentor pomôcť

projektový manažment
tímová spolupráca
zakladnanie neziskovej organizácie

Viac o mne

Good design & architecture. Honest storytelling. Better planet. More love. Athlete.

Kľúčové slová o mne

projektový manažér
neziskové organizácie
dizajn
komunikácia
projekt
tímová spolupráca
líderstvo

Pracovné skúsenosti

Co-Founder & Project Manager @ Dobrý Kolektív
Košice
Občianske združenie Dobrý Kolektív je zoskupenie mladých a proaktívnych ľudí so snahou robiť veci inak. Pre krajšie miesta, pre nás všetkých. Veríme, že skrz projekty, ktoré budú slúžiť ľuďom a rozvoju miest sa vieme podieľať na skvalitnení verejných priestorov, životného prostredia, podpore kultúry, športu aj umenia. Sme presvedčení o tom, že byť spoločensky angažovaní je potrebné k vytvoreniu prostredia, kde sa nám môže žiť ešte lepšie ako doteraz. Momentálne pracujeme na revitalizácií verejného priestoru v košickom Mestskom parku. V spolupráci s Magistrátom mesta Košice, renomovaným architektonickým štúdiom a top dizajnérmi pretvárame nevyužívanú plochu na dizajnové, funkčné basketbalové ihrisko, ktoré bude zároveň slúžiť aj ako kvalitný verejný priestor s bohatým programom. Viac informácii nájdete na webe www.kolektiv.sk/playko
2019 - súčasnosť
Project Manager @ TEDxBratislava
Bratislava
Formát TEDx vznikol v duchu motta „myšlienky hodné šírenia“ ako program miestnych, samostatne organizovaných podujatí, ktoré umožňuje ľuďom stretnúť sa a spoločne zažiť atmosféru pripomínajúcu konferencie TED. Podujatia TEDx sú zmesou premietaných videí TEDTalks a živých vystúpení rečníkov, ktorých účelom je podnietiť hlboké diskusie a nadviazať vzťahy v malej skupine.
2020 - súčasnosť
Project Manager @ Folk & Milk
Bratislava
Milk is a collective of designers, writers, communication planners and artists. We work with organisations, places and communities in transition, helping them find their new identity and build communication programs that nourish their change.
2022 - súčasnosť
Junior Consultant @ Accenture
Bratislava
Ako zlepšíme informovanosť študentov o tom, čo im Bratislava ponúka? V spolupráci so spoločnosťou Accenture sme v rámci Nexterie pre Magistrát Bratislavy vypracovali návrhy, ktoré sme odprezentovali vedeniu hlavného mesta. Ako zvýšiť počet obyvateľov s nahláseným trvalým pobytom v Bratislave? V spolupráci s consultingovou spoločnosťou Accenture sme v rámci Nexterie pre Magistrát Bratislavy vypracovali návrhy, ktoré sme odprezentovali vedeniu hlavného mesta.
2019 - 2020
Head Of Video Content @ Hashtag.sk
Bratislava
2018 - 2019

Vzdelanie

Vysokoškolské
Marketingová komunikácia
Comenius University, Bratislava
KAMAKO, Katedra marketingovej komunikácie Univerzity Komenského je dynamická a progresívna katedra, známa kreatívnym zameraním a nadšením pre originálne nápady. Študijný plán je zameraný na rozmanité aktivity marketingovej komunikácie, napríklad reklama, digitálny marketing, event marketing či public relations.
2020 – súčasnosť
Leadership
Nexteria, Bratislava
Nexteria Leadership Academy is 3-year program designed to deepen leadership & management ability, teamwork, communication, negotiation and presentation skills through courses, group projects and unique mentorship program. Mission of this development program is to prepare talented students to become next generation of capable and ethical leaders.
2019 – súčasnosť
Bc., Mediálna komunikácia
Pan-European University, Bratislava
2017 – 2020

Doplnkové aktivity a úspechy

Polmaratón (Košice, Budapešť, Bratislava, Paríž, Berlín)

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • učiteľa, riaditeľa školy
  • neziskovú organizáciu
  • verejnú inštitúciu
  • študentský projekt

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem:

do 2 dní


Ďalší mentori