>

Marianna Dobisova

Marianna Dobisova
Coventry University , Coventry, Medzinárodné vzťahy
Coventry, Veľká Británia a Severné Írsko

Prečo som na GROWNi

Rada skúšam nové veci a prekonávam samú seba, preto ma GROWNi ihneď zaujalo. Teším sa na ľudí, ktorým budem mať možnosť moje doterajšie skúsenosti odovzdať a zároveň mám radosť zo všetkých nadchádzajúcich skúseností, ktoré sa budem na GROWNi neustále snažiť získať.

S čím viem ako mentor pomôcť

výber univerzity
štúdium v uk
sebarozvoj
sebapoznávanie
zodpovednosť za seba samého
sebarealizácia

Viac o mne

Som študentkou Coventry University v Spojenom Kráľovstve, študujem odbor medzinárodné vzťahy. V tomto zameraní som sa skutočne našla, keďže som sa vždy zaujímala o históriu, politológiu, občiansku náuku a ďalšie spoločenské vedy. Rada prijímam výzvy, baví ma učiť sa nové veci a jazyky sú mojou záľubou, aj preto som sa rozhodla práve pre vysokú školu v Anglicku. Som aktívna, stále sa snažím naberať nové skúsenosti. Ostatní ma považujú za cieľavedomého, empatického, aj keď občas možno aj tvrdohlavého človeka (čo však podľa mňa vôbec nie je na škodu).

Uvedomujem si, že zmena akou je vysoká škola nemusí byť vždy jednoduchá, preto som sa rozhodla odovzdať moje skúsenosti študentom. Nie som žiaden odborník na výber vysokej školy v zahraničí, ale viem akým procesom som si sama prechádzala a sama som si vtedy nie raz pomyslela, že by sa mi pomoc od niekoho, kto to už má za sebou veľmi hodila. Preto tu som :-) Viem pomôcť s výberom školy, podávaním prihlášok či odovzdať užitočné tipy pri písaní potrebných dokumentov.

Uvedomujem si však aj, že začať v novej krajine, v novej škole, kde vôbec nikoho nepoznáte nie je "med lízať", preto viem pomôcť aj s týmto (keďže som si tým sama prešla). Môžem vám odovzdať tipy, ktoré pomohli mne samej sa lepšie zorientovať a vyťažiť maximum z novej situácie, v ktorej som bola.

Teším sa na Vás, preto ma neváhajte kontaktovať!

Kľúčové slová o mne

štúdium v zahraničí
medzinárodné vzťahy
spoločenské vedy
cudzie jazyky
nové výzvy

Vzdelanie

Vysokoškolské
BA (Hons), Medzinárodné vzťahy
Coventry University , Coventry
2021 – súčasnosť
Stredoškolské
Evanjelické gymnázium v Tisovci
Tisovec
Bilingválne gymnázium so zameraním na anglický jazyk.
2016 – 2021

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem

do 15 hodín


Ďalší mentori