>

Karolína Bzdušek

Karolína Bzdušek
Sr. Data Analyst / Data Engineer @ Accenture
Komeského univerzita, Bratislava, Fyzika tuhých látok, 2012
Adliswil (Zurich), Švajčiarsko

Prečo som na GROWNi

Ponúkam: Data Science | Python | Scratch :-) | pokec o zamestnani a jeho hladani, o hladani svojej cesty ku kariere o zivote a vobec (42)

Viac o mne

Butterfly effect v mojom živote bolo určite to, že som začala riešiť “korešpondáky” (korešpondenční semináre). Spoznala som úžasných ľudí a napokon som sa aj rozhodla študovať fyziku na bratislavskom matfyze. Počas štúdia som sa venovala organizovaním korešpondečných seminárov (SEZAM, KMS). Život v zahraničí zmenil môj pohľad na svet v mnohých ohľadoch. Žila som 3 roky v Zürichu, potom 2 roky v v Bay Area v Kalifornii a teraz som opat v (takmer) Zurichu. Každá krajina mi dala možnosť sa zdokonaliť sa v danom jazyku (i trochu sa naučiť porozumieť “züri dutch”). Mám rada Linux, Python, dáta a momentálne sa usilujem o presadenie sa v Data Science.

Kľúčové slová o mne

python
data science
linux
tutor
books

Pracovné skúsenosti

Sr. Data Analyst / Data Engineer @ Accenture
Zurich
2022 - súčasnosť
Data Engineer @ cividi
Zurich
2020 - 2021
Tutor @ Code With Us
Campbell, CA
Coding education for all (Kids 5+, Teens, Adults) in Scratch, Python, Robotics (Arduino with C++)
2019 - 2019
Mentor @ LEAF
remote
Mentoring high school student to help them achieve their goals in career decision and improving their skills of interest.
2019 - 2019
System Specialist @ Hewlett-Packard
Bratislava
- minimazing unplanned downtimes in customers environments, - solving the customer's requests and standardizing information/technology solutions, - associated processes and automating tasks on the UX Server platforms. As a part of a global HP support, I cooperated with other support teams around the world.
2013 - 2014
Organizer @ Trojsten
Bratislava
Trojsten prepares nation-wide competitions for talented high school students in mathematics, physics, and computer science in Central Europe. My work at Trojsten involved training &teaching (correction of students solutions, giving lectures), team work(organizing camp for successful competitors), organizing multiple events (e.g. one-day competition in mathematics for teams of students from whole country), budget management, professional communication.
2007 - 2011

Vzdelanie

Vysokoškolské
Mgr., Fyzika tuhých látok
Komeského univerzita, Bratislava
2010 – 2012
Bc., Fyzika
Komeského univerzita, Bratislava
2007 – 2010
Stredoškolské
Gymnázium Varšavská cesta 1
Žilina
Matematika-fyzika
1999 – 2007

Preferencie

  • stredoškoláka

  • jednorazová konzultácia
  • dlhodobý mentoring
Ako rýchlo reagujem

do týždňa


Ďalší mentori