>

Jana Bérešová

Jana Bérešová
Česká zeměďělská univerzita, Praha, Chov koní; Výživa hospodárskych zvierat , 2018
Pieštany, Trnavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Touto cestou ponúkam mentoring pri výbere vhodnej vysokej školy zameranej na poľnohospodárstvo. Štúdium je možné zvoliť si na fakultách:*agrobiológie, potravinových a prírodných zdrojov*ekonomickej*technickej*lesníckej*životného prostrediaRada poskytnem svoje postrehy získané počas štúdia v ČR. Informujem o možnostiach štúdia na Slovensku aj v strednej Európe. Otázkami sa dostaneme k riešeniu Tvojich rozvojových potrieb. Pomôžem pri výbere stredoškolákom, ale aj žiakom a ich rodičom, ktorí hľadajú správnu strednú školu. Taktiež stredným školám a ich študentom, ktorí sú v záverečných ročníkoch alebo prípadne ich triednym učiteľom.Mentoring bude vedený online formou, príležitostne aj osobne.

S čím viem ako mentor pomôcť

výber univerzity
poľnohospodárstvo

Viac o mne

Som absolventkou Českej zemědělskej univerzite v Prahe a momentálne maminou, ktorej skončila rodičovská dovolenka. Chcem sa efektívne a s radosťou zapojiť do pracovného procesu. Som otvorená jednorazovým ponukám, aj tým s vidinou dlhodobej spolupráce. Osobne veľmi vnímam potrebu hľadania prieniku medzi poľnohospodárstvom, zdravou výživou a prácou s deťmi. Rada by som to raz pretavila do svojho povolania. Už dlhší čas lomcujú vo mne myšlienky, ako by som mohla aj ja prispieť k osvete v tejto sfére. V súčasnosti pôsobím ako dobrovoľníčka v projekte Skutočne zdravá škola na pozícii regionálnej koordinátorky pre trnavský kraj.

Kľúčové slová o mne

rozvoj
dobrovoľníctvo
osveta
poľnohospodárstvo
zdravé stravovanie
práca s deťmi
cit pre detail
zodpovednosť
práca s textom

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ing., Chov koní; Výživa hospodárskych zvierat
Česká zeměďělská univerzita, Praha
2013 – 2018
Stredoškolské
Gymnázium Opatovská 7
Košice
2009 – 2013

Doplnkové aktivity a úspechy

Konto na jaspravim.sk
Príprava podkladov k referátu, prezentácii či k odbornej rešerši na tému poľnohospodárstva so širokým zameraním na všetky jeho oblasti (pestovanie rastlín, chov zvierat hospodárskych aj domácich, technológie, zverolekárstvo, potraviny, zdravá výživa).
2021

Preferencie

  • stredoškoláka
  • učiteľa, riaditeľa školy

  • jednorazová konzultácia

Ďalší mentori