Iveta Tonhauserová

Senior Software Engineer @ GoHealth
Fakulta elektrotechniky a informatiky, Technická univerzita v Košiciach, Košice, Informatika, 2007
Košice, Košický, Slovensko

Ponúkam pomoc a mentoring v rôznych aspektoch tech sveta. Rada vám pomôžem zorientovať sa v tejto oblasti a rozhodnúť sa ohľadom štúdia informatiky na škole či samostatne. Taktiež vás viem nasmerovať na zmenu profesného pôsobenia či pomôcť v jednotlivých fázach vašej IT cesty na základe vašich predispozícií, plánov či preferencií. IT vás láka, ale neviete či je vôbec pre vás? Aj to je téma, ktorú s vami rada prediskutujem.

Tech svet je veľmi špecifický a mnohé zaužívané a úspešné postupy z iných oblasti v ňom nie sú aplikovateľné a nefungujú. Na aktuálnu pozíciu som sa vypracovala sama a bez akéhokoľvek technického backgroundu či pomoci, čiže dôverne poznám všetky problémy, zádrhele a úskalia, ktoré vás môžu postretnúť. Vďaka množstvu praktických skúseností vám rozhodne nebudem odporúčať ani dávať všeobecné dookola omieľané rady, ktoré poznám len teoreticky, ale spoločne sa pokúsime nájsť riešenia, ktoré vám prinesú najoptimálnejšie výsledky.

Okrem toho ponúkam mentoring zameraný na softvérové či produktové riešenia, technologický rast a špecifické prístupy k učeniu podporujúce rozvoj analytického/algoritmického myslenia. Ako celoživotný dobrovoľník a aktivista vám rada ukážem možnosti, ako nielen efektívne pomáhať, ale zároveň sa aj výrazne profesne posúvať v jednom :-)

Oblasti, s ktorými vám ako mentor pomôžem

programovanie
it
dobrovoľníctvo
sebarozvoj
software development

Viac o mne

Vyštudovala som Fakultu elektrotechniky a informatiky na Technickej Univerzity v Košiciach a ako softvérová inžinierka pôsobím už 15 rokov. Aktuálne sa venujem full stack softvérovému vývoju v americkej spoločnosti GoHealth, no mám za sebou spolupráce na širokom spektre medzinárodných či lokálnych projektoch na Slovensku a vo Fínsku. Vo voľnom čase sa aktívne venujem dobrovoľníctvu, spolupráci s rôznymi neziskovkami a mentoringu. Okrem toho vediem košickú pobočku organizácie PyLadies a chcem dokázať, že aj programovanie môže byť zábava, ak viete, ako na to.

Kľúčové slová o mne

tech mentoring
dobrovoľníctvo
sebarozvoj
vzdelávanie
flow
aktívne učenie
technológie
programovanie
cudzie jazyky
pomoc

Pracovné skúsenosti

Senior Software Engineer @ GoHealth
2018 - súčasnosť
Košice

Vzdelanie

Vysokoškolské
Ing., Informatika
2002 – 2007
Fakulta elektrotechniky a informatiky, Technická univerzita v Košiciach, Košice
Stredoškolské
Francúzska bilingválna sekcia, Gymnázium M.R. Štefánika
1997 – 2002
Košice

Preferencie

Mentoring pre
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála
  • učiteľa, riaditeľa školy
  • neziskovú organizáciu
  • verejnú inštitúciu
  • startup
  • študentský projekt
Témy/oblasti, ktoré chcem mentorovať
programovanie
it
dobrovoľníctvo
sebarozvoj
software development
Dĺžka mentoringu
  • jednorazovo
Nahlásiť používateľa