>

Edita Angyalová

Edita Angyalová
Founder & CEO @ Terzos
Ekonomická Univerzita v Bratislave, fakulta v Košiciach, manažment a marketing podnikov, 2002
Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Vybudovala som už veľa spoluprác a partnerstiev - len za posledný rok napríklad s babami z Človečiny v iniciatíve #ľudskosťdofiriem, s Forbes Ideal Place v projekte Growclub a s Reném Marekom z ByWednesday v projekte, ktorý je ešte len na ceste a bude sa týkať škálovania.

Na mojej ceste sa držím troch kľúčových pravidiel: neustále sa rozvíjať, odovzdávať hodnotu a spájať sa s ľuďmi, s ktorými sa posúvame ďalej. A presne takéto vzťahy chcem budovať aj tu, na Growni.

S čím viem ako mentor pomôcť

produktizácia
rast a škálovanie
stratégia
biznismodel
financie
IT
riadenie firiem
rozbeh podnikania

Viac o mne

Mám viac ako 20 rokov skúseností vo vedení rôznych firiem, z toho 13+ na poste CEO (najprv QEX, potom Asseco Solutions).

Posledné štyri roky trávim aj mentorovaním ľudí, ktorí vedú malé a stredné firmy alebo práve rozbiehajú svoje start-upy. Zároveň mnohým inšpiratívnym podnikateľom a podnikateľkám dávam priestor zdieľať svoje know-how v mojom podcaste Diagnóza Podnikateľ (https://www.diagnozapodnikatel.sk/).

To, že služby už nebude možné poskytovať po starom - tak, že vás zobchoduje salesák a následne netušíte, či bude služba trvať x alebo y času a akú bude mať kvalitu, som pochopila už pred desiatimi rokmi. Ako CEO som s kolegami síce neustále doručovala želané výsledky, ale bolo to čoraz ťažšie. A tak som roky intenzívne pozorovala zahraničné i domáce úspešné firmy a tiež pilovala náš biznismodel, aby sme dokázali udržateľne rásť. Až časom som zistila, že to, čo intuitívne budujem, sa volá productized service model.

Čerstvo podnikám a moja produktizačná agentúra Terzos má ambíciu zmeniť pravidlá hry. Pomáhame B2B službovým firmám na Slovensku a v Čechách premeniť svoje služby na produkty, a tým kvalitne rásť a škálovať do zahraničia. Že nechápeš, o čo ide? No jasné, v Európe sa tento model poskytovania služieb ešte len začína rozmáhať.

Ak chceš byť pri tom, tak práve u nás sa staneš jedným z prvých expertov na trhu na produktizáciu služieb.
A ak sám vo vlastnej firme poskytujúcej služby produktizáciu potrebuješ, si tiež na správnej adrese.

Raz sa takto bude poskytovať väčšina služieb. A my v tom budeme lídri. Ak si rád veci overuješ, obzri si productized service model na americkom trhu. Veľa o tomto zdieľam aj na mojom LinkedIne: https://www.linkedin.com/in/edita-angyalova/.

Pracovné skúsenosti

Founder & CEO @ Terzos
2024 - súčasnosť

Vzdelanie

Vysokoškolské
manažment a marketing podnikov
Ekonomická Univerzita v Bratislave, fakulta v Košiciach
1997 – 2002

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • startup

  • dlhodobý mentoring

Ďalší mentori