Dominik Harman

Dominik Harman

Head of Communications and Marketing @ Aid to the Church in Need Slovakia
Kolégium Antona Neuwirtha, Ivanka pri Dunaji, Morálna a politická filozofia, kresťanská kultúra, 2014
Bratislava a Žilina, Bratislavský kraj, Slovensko

Prečo som na GROWNi

Pomáham poctivým projektom a osobám rásť. Ponúkam svoje skúsenosti z novinárskeho prostredia, zo sveta marketingu, riadenia tímu a úspechu na seniornej pozícii v mladom veku. Prihláste sa ak chcete makať a nebojíte sa robiť nové a na prvý pohľad divné veci.

S čím viem ako mentor pomôcť

marketing
team leadership
žurnalistika
copywriter

Viac o mne

K poctivému marketingu som sa dostal ako slepý k husliam a odvtedy sa snažím tento dar odovzdávať ďalej. Jednou nohou som v novinárskom svete, druhou v tom marketingovom. Mám skúsenosti s online marketingom všeho druhu, dnes sa už skôr zameriavam na stratégie a "aby to všetko držalo pokope". Nepohrdnem ale ani napísaním zaujímavého textu, najmä keď ide o dobrú vec. Pracoval som pre rádio Aktual, pre časopis .týždeň a momentálne pôsobím v neziskovom sektore na fulltime + poskytujem biznisové konzultácie. Milujem email a smejem sa zo sociálnych sietí. Mám iné názory ako väčšina a som s tým v pohode. Vek je len číslo a vysoká škola nie je pre každého. Rád varím a ešte radšej jem. Ako mladý som sa oženil a bolo to naj rozhodnutie ;) Teším sa na spoluprácu. Prihláste sa ak máte radi akciu, chcete makať a nebojíte sa robiť nekomfortné veci.

Kľúčové slová o mne

novinár
marketing
reklama
startup
online podnikanie
team leadership
vedenie tímu
internal process optimization

Pracovné skúsenosti

Head of Communications and Marketing @ Aid to the Church in Need Slovakia
Bratislava
Vedúci komunikačného tímu v lokálej kancelárii svetovej neziskovej organizácie. Mám na starosti komunikáciu s médiami, online marketingové aktivity a akvizíciu nových leadov. Menežujem 6-ciferný reklamný budget a riadim tím externých spolupracovníkov.
2019 - súčasnosť
Head of online @ W PRESS (časopis .týždeň)
Bratislava
Zodpovedal som za hlavný produkt vydavateľstva - online predplatné časopisu .týždeň. Na dennej báze som riešil publikačný plán, koordinoval kolegov a aj sám tvoril obsah. Okrem toho som riešil v spolupráci s marketingovým oddelením vývoj nových funkcionalít, reporty a prácu s dátami.
2018 - 2019
Online marketing specialist @ Rádio Aktual
Bratislava
V prvom talk rádiu na Slovensku som mal na starosti celý online marketing - development webu, denný newsletter, správy cez messenger, dený livestream, správu sociálnych sietí a podobne.
2017 - 2018
Novinár, web editor @ Media Dnes
Žilina
Pracoval som ako novinár a web editor pre regionálny online časopis ŽilinaDnes.
2014 - 2017

Vzdelanie

Vysokoškolské
Morálna a politická filozofia, kresťanská kultúra
Kolégium Antona Neuwirtha, Ivanka pri Dunaji
Ročný rezidenčný program vo vzdelávacej inštitúcii Kolégium A. Neuwirtha zameraný na rozvoj klasických akademických zručností, time-managementu a leadershipu v duchu tradičného Oxfordského vzdelávania. Odporúča 11 z 10 Dominikov.
2013 – 2014
Stredoškolské
8-ročné gymnázium Varšavská cesta 1
Žilina
8-ročné gymnáziá sú super. :)
2005 – 2013

Doplnkové aktivity a úspechy

Zrušenie Mečiarových amnestií
Bol som členom užšieho tímu kampane SOMZA.TO, v rámci ktorej sme vyzbierali podpisy pod najväčšiu online podpisovú akciu v histórii Slovenska a výrazne sme prispeli k zrušeniu Mečiarových amnestií v parlamente.
2017

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • neziskovú organizáciu
  • verejnú inštitúciu
  • startup
  • študentský projekt

  • dlhodobý mentoring